Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 7, 2019

Спадкоємець братів Кличків

Автор:

|

Вересень 03, 2015

|

Рубрика:

Спадкоємець братів Кличків

Олександр Усик

Віталій і Володимир Кличко не тільки стали легендами професійного боксу. Вони ще й підготували собі гідну заміну. В останню суботу літа, 29 серпня, кримчанин Олександр Усик, боксер компанії братів Кличків К2 Promotions, провів свій восьмий бій на професійному ринзі.
В андеркарті цього поєдинку дебютував Денис Берінчик із Краснодона (Луганська область), ще один підопічний братів Кличків і товариш п. Усика по команді «Українські отамани». Срібний призер Олімпійський ігор-2012 в Лондоні і Чмпіонату світу-2011 проводив дебютний бій на професійному ринзі проти досвідченого професіонала Таріка Мадні з Бельгії. Денис розпочав професійну кар’єру впевненою перемогою. У четвертому раунді свого поєдинку українець зламав своєму суперникові Тареку Мадні перенісся. Трохи порадившись, команда бельгійця вирішила відмовитися від продовження бою. Таким чином, п. Берінчику було присуджено перемогу технічним нокаутом.
Цього дня Сашко захистив свій титул Інтерконтинентального чемпіона у першій важкій вазі за версією WBO, нокаутувавши південноафриканця Джонні Мюллера. Поєдинок відбувся у Київському палаці спорту. Українець уже в першому раунді позначив свою перевагу, завдавши кілька влучних ударів. Разом із тим, він не дозволяв супернику атакувати себе. Другий раунд також приніс чимало влучних ударів із боку Сашка, в той час як суперник лише одного разу відповів правим зустрічним ударом.
А в третьому раунді, за 40 секунд до кінця п. Усик вперше відправив суперника в нокдаун. За 23 секунди до кінця раунду п. Мюллер ще раз опинився в нокдауні, а за п’ять секунд до кінця, коли українець продовжував методичне побиття суперника, рефері в ринзі зупинив бій.
Після бою Олександр прокоментував свій дочасний успіх. «Я не налаштовувався на такий короткий бій. Ми готувалися на 12 раундів, дуже плідно працювали. Я дотримувався плану, йшов за ним. Коли люди скандували моє ім’я, звісно, було дуже приємно. Але бій не був легким. Може так здалося збоку, але це — результат справді важкої праці. Сьогодні удача була на моєму боці й я дякую Всевишньому за допомогу. Мене не зачіпали слова Мюллера до бою. Певні хлопці багато кричать до зустрічі у ринзі таке, що я зараз навіть повторити не можу. Тому на свою адресу цього не сприймав. Мені що — вбити його за це треба було? Може, він — розумніший, ніж я. У нього — три вищі освіти, а я всього лиш закінчив інститут фізкультури. Я задоволений, усе круто!», — сказав чемпіон.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply