«Шахтар» — «Севілья»: примхлива птаха щастя

|

Травень 05, 2016

|

ФК «Шахтар» (Донецьк) — серед фаворитів турніру

Донецький «Шахтар» не зміг 28 квітня обіграти іспанську «Севілью» в півфінальному матчі Ліґи Європи (ЛЄ) на «Арені Львів». На початку зустрічі швидкий гол забив Вітоло, котрий не лише вивів іспанців уперед, але й задав тон подальших подій к грі. У «Шахтаря» часу на розкачку не залишилося, довелося атакувати ворота гостей.
Поступово донеччани взяли ініціативу в свої руки й уже до середини тайму почали домінувати на футбольному полі. Логічний гол відбувся на 23-й хвилині — Ракицький чудовою передачею з центру поля вивів Марлоса сам на сам із воротарем Сорією, і бразилець не схибив — 1:1. Марлос взяв участь і в другому голі «гірників» — саме його передачу з флангу головою замкнув Степаненко.
Після цього господарі поля продовжували контролювати гру і могли забивати ще. Не дивно, що після перерви вболівальники очікували продовження гольової феєрії у виконанні «помаранчево-чорних». Однак ці бажання реальністю не стали. У другому таймі «Севілья» заспокоїла гру та дочекалася, коли гравці «Шахтаря» потомилися. Друга половина другого тайму ледь перетворилася для української команди на катастрофу. Гості почали створювати гольові моменти для свого форварда Кевіна Гамейро ледь не щомиті, але удача ніяк не хотіла посміхатися французу.
У результаті свій м’яч «Севілья» забила лише з пенальті, коли Факундо Феррейра збив у штрафному майданчику Вітоло. Одинадцятиметровий вирок виконав Гамейро — 2:2. У час, що залишився, «Шахтар» уже не мав сил виграти зустріч. Команда виглядала втомленою, і лише Даріо Срна звично тривожив опонентів на своєму правому фланзі. «Севілья» також не надто прагнула забити третій м’яч, тому результативна нічия стала закономірним підсумком двох різних таймів видовищного матчу. Дуже дивно було вболівати проти Євгена Коноплянки, котрий тепер став кабальєро, тому добре, що його замінили.
Результат поєдинку — на користь «Севільї», яку тепер в матчі-відповіді влаштує і 0:0, і 1:1. 5 травня на арені «Рамон Санчес-Пісхуан» в Севільї з’ясується, хто купуватиме квитки до Базеля (Швейцарія), де й відбудеться фінал ЛЄ.