Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Сенченко нокаутував Гаттона

Автор:

|

Грудень 13, 2012

|

Рубрика:

Сенченко нокаутував Гаттона

Легендарному британському боксерові Ріккі Гаттону не вдалося тріумфально повернутися в бокс. Екс-чемпіон світу у двох вагових категоріях був нокаутований у дев’ятому раунді українцем В’ячеславом Сенченком.

У перших двох раундах британець діяв активніше, постійно діставав супротивника акцентованими ударами. У третьому – ініціативу став перебирати на себе українець. Гаттон почав утомлюватися, а В’ячеслав удало діяв джебом і бічними. П’ятий і шостий раунди були за українським боксером. Наприкінці дев’ятого раунду Сенченко зустрів супротивника правою, а потім завдав удару лівою в печінку. Гаттон звалився на ринг.
Нагадаємо, Ріккі Гаттон оголосив про завершення кар’єри торік. А останній бій провів 2009-го, коли його нокаутував Менні Пак’яо. 34-річний британець провів на професійному рингу 48 боїв, у 45 він переміг (32 рази нокаутував суперників). 35-річний Сенченко — колишній чемпіон світу в напівсередній вазі за версією WBA. Він провів на професійному рингу 34 бої, у 33 переміг (22 рази – нокаутом).

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...