Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

Рефері засудили гостей-українців

Автор:

|

Травень 16, 2013

|

Рубрика:

Рефері засудили гостей-українців

За 500 тис. EUR призових билися команда «Українські отамани» та господарі рингу «Астана Арланса» («Вовки Астани»). 10 травня відбулися поєдинки першого дня фінального раунду WSB.

Віктор Гоголів — Меірболат Таїті
У першому раунді всі судді надали перевагу супернику українця. У другому – боксери просто приголомшували один одного страшними ударами. Зала вибухала після гарних хуків казаха, та й українець спортсмен теж бив удало. Третій раунд Віктор закінчив скривавленим — йому розбили око, хоча бився він просто відважно. Четверту трихвилинку Гоголів провів трохи пасивно, намагаючись більше контратакувати. «Україна! Україна!» — скандували в залі, а казах під свист і радісні вигуки глядачів завдав кілька добрих ударів. Під кінець бою втомлений Віктор уже надто сильно відкривався. Гонг — і тут переможець був очевидний.

Василь Ломаченко — Самат Башенов
Перший раунд пройшов для розігріву. Ломаченко танцював біля суперника, перевіряючи його ударами. Точне влучення наприкінці раунду — і суперник опинився на підлозі рингу! Двоє судді надало перевагу Василеві, один — його супернику! «Васю, Васю», — скандувала аудиторія, й у підсумковому раунді всі рефері присудили віддали першість Ломаченку. Третій раунд минув спокійно та впевнено. У четвертому раунді боксери влаштували яскраву бійку з безліччю швидких ударів: перевага належала Василю, але суперник теж був дуже міцний, недарма ж він — капітан команди. В останньому раунді Самат тільки те й робив, що ліз обійматися до Ломаченка, затискаючи його руки в себе під пахвами — якось заздалегідь він здався. «Фактично зробив усе, що хотів. Яке завдання було поставлене, таке й виконав. Не можу сказати, що сильний суперник трапився, я з ним боксував уже вдруге, і зараз мені з ним було трохи легше. Звичайно ж, хотілося би виграти фінал», — так прокоментував свою перемогу Василь Ломаченко.

Євген Барабанов — Сергій Дерев’янченко
Добре тримався український боксер проти досвідченого Дерев’янченка. У другому раунді Барабанов стрімко пішов на обмін ударами й активно бив суперника. «Зроби йому боляче!» — кричав хтось із зали. А ось третій раунд українському боксеру чомусь «не пішов» — надто вже сильно нападав Сергій, навіть вибив капу зі зубів Євгена. У четвертому раунді Дерев’янченко впевнено відстояв свою перевагу. В останній трихвилинці Євген викладався повністю, атакував, але такий суперник був йому не по зубах. «Тактика була – тримати на дистанції, загалом, я її виконав, хто це розуміє — той бачив у бою. Суперник – молодий, але я вважаю, що він перспективний. Добрий боєць», — розповів після поєдинку Сергій.

Сергій Лапін — Хрвое Сеп
Український боксер був вищим за свого суперника, але той виявився дуже наполегливим. Ліз спритно в бій, клінчував уміло – раунд був дуже цікавим. У другій трихвилинці Сергій виглядав злякано, суперник його обіймав і починав бити, тож арбітр зробив попередження, але Лапін не зміг знайти захисту від цього. Та ще й вплутався в обмін ударами — сам бив, але й трохи отримав. У третьому раунді Хрвое просто затовк українського боксера. Тотальна перевага була в боксера Астани. Четвертий раунд — така сама картина. У фінальному раунді теж нічого не змінилося.

Олександр Усик — Міхай Ністор
Гідний суперник трапився Усику. Навіть і не скажеш, кому більше вдався перший раунд. Кілька разів Міхай завдавав ударів Олександрові. Але всі судді надали перевагу Усику. Другий раунд теж був гарний: Сашко розігрівся, бив суперника, і раунд знову залишився за українським боксером. Запекло й грамотно бився Міхай у наступній трихвилинці, важко було Усику, але він не відступав – і не таких бачив! І все ж тут судді віддали мінімальну перемогу супернику. Фінальний бій був феєричним. Наполегливий румунський казах дуже потужно йшов у атаку. Але раунд усе одно залишився за Усиком. П’ятий раунд — на рингу просто м’ясорубка. Обидва суперники не думали про захист, просто били й били. Фінальний гонг — і матч завершено. Глядачі були невдоволені перемогою Усика, але якось дивно, адже Олександр був сильнішим!

А 11 травня відбулися поєдинки другого дня фіналу.

Микола Буценко — Мирас Жакупов
Микола Буценко добре провів перший раунд, однак усе-таки поступався супернику. У другому раунді він також був активним, і всі судді надали перевагу українцю. У третьому раунді Жакупов добряче дістав Буценка, потім кинув українця на підлогу своєю невеликою вагою. Микола почав лупцювати його наприкінці раунду, але рефері віддали раунд супернику. У четвертій трихвилинці Буценко ударом пустив супернику кров, арбітр відвів його до лікаря. Увесь раунд казах просто стікав кров’ю, але йому знову віддають знову перемогу. Ну, це – не зовсім чесно. В останньому раунді Буценко впав від поштовху суперника, намагався піти в атаку на суперника, але Жакупов відбився.

В’ячеслав Кислицин — Ерік-Мартін Донован
Добре попрацював Кислицин у першому раунді, прибираючи небезпеку, що йшла від Донована. Далі судді віддали мінімальну перевагу віддали представникові «Астана Арланса». Ох, яка ж була війна на рингу! Уже Донован утікав від українського боксера, але й час від часу огризався. Найважчим для обох боксерів видався четвертий раунд, але його знову віддали раунд українцю! На самому початку наступної три хвилинки Кислицин повалив Донована на ринг. І наприкінці, на останніх секундах, ударив у щелепу. Донован знову впав! Тут переможець був беззаперечним! І тут де суддя побачив нічию? Добре хоч, що обоє його напарників уважно дивилося на ринг. Бій видався дуже видовищним! «Так, я робив усе, що міг, усе, що наказав заздалегідь тренер. Суперник був дуже хитрим і вольовим, ірландці — усі такі. Я здобув перемогу, спасибі всім нашим уболівальникам, які приїхали та підтримали команду. Я чув кожен голос, кричали: «Славо, давай!» Іще раз – величезне спасибі за підтримку», — прокоментував свою перемогу В’ячеслав.

Дмитро Митрофанов — Костянтин Снігур
Перший раунд пройшов у розвідці, але мінімальна перевага була в Снігура. Українець Митрофанов у другому раунді йшов, як танк, на суперника, а той від нього відбігав. Наш виграв. Третій раунд вийшов двосічним. Обидва суперники добре билися. Але перевага знову була за Митрофановим. Добра була робота в українця, але й казахстанський боксер не здавався. Суперники влаштували в останню хвилину справжнє видовище, але тут переможець також був очевидний. «Спасибі всім, хто підтримував мене, моїх побратимів, товаришів, тренерів, лікарів, спасибі всій команді, арені спасибі за теплий прийом. Казахстан, спасибі за те, що добре прийняв», — сказав Дмитро Митрофанов.

Олександр Гвоздик — Ехсан Ружбахані
Добре провів перший раунд Гвоздик, але суперник потужно викидав на нього удари, тож перевага була в Ружбахана. Другий раунд вирівняв становище: перемога — уже у Гвоздика. Початок третього раунду — й Олександр одним ударом кладе Ехсана на підлогу! «Я сподівався на такий результат. Супротивник – дуже серйозний, спочатку було важко. Але в другому раунді почав знаходити вигідні для себе шляхи», — прокоментував свою швидку перемогу Олександр Гвоздик.

Ростислав Архипенко — Руслан Мірсатаєв
Гарний бокс показало обоє суперників, удари були потужні. Перший раунд — на користь казаха. Добре провів Ростислав і другий раунд, постійно ухиляючись від ударів суперника й контратакуючи, та судді надали перевагу Руслану. Трохи повільним виглядав Архипенко, але в третьому раунді українцеві вдалося скоротити відставання. Мірсатаєв сповільнився – і раунд за був Архипенком, однак Ростислав отримав попередження. Останній раунд — жорстока рубка! Зовсім трохи не вистачило українському боксеру – усього одного очка (за попередження).

Олександр Рішкан — Багдад Алімбеков
Непоганий вийшов перший раунд. Суперники відразу почали обмін ударами, однак перевага залишилася за казахом. У другому раунді рубка тривала. Билися Суперники відчайдушно. Третій раунд знову був за Алімбековим, а наприкінці Рішкан ледь не звалився зі супротивником на ринг. Четвертий раунд — жодних змін. Фінальна трихвилинка також нічого не змінила. У цьому бою все було зрозуміло. Результат не викликав ніяких протестів — чиста перемога Алімбекова.
Відомий російський коментатор Олексій Андронов так оцінив результат фінального протистояння WSB між «Українськими отаманами» й «Вовками Астани» у своєму обліковому записі в одній із соціальних мереж: «Шанувальникам любительського боксу, АІБА, та їхнього «суддівства» — обов’язково дивитися, як «Астану Арланз» зробили чемпіоном WSB. Сором!»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply