Новини для українців всього свту

Friday, Nov. 27, 2020

Переможна серія українського боксу триває

Автор:

|

Листопад 26, 2014

|

Рубрика:

Переможна серія українського боксу триває

Василь Ломаченко

Бронзовий призер Олімпійських Ігор 2012 року українець Олександр Гвоздик 15 листопада в Сан-Антоніо (штат Техас) здобув свою четверту перемогу на професійному рингу, нокаутувавши американського ветерана Отіса Гріффіна. У шостому раунді Гріффін двічі опинявся в нокдауні після ударів Гвоздика по тулубу, і після другого падіння американця на поміст рингу його секунданти викинули білий рушник, сигналізуючи рефері про зупинення бою.

22 листопада український середньоваговик Євген Хитров завоював свою сьому перемогу на професійному ринзі, нокаутувавши в першому раунді американця Луїса Роуза. Хитров почав бій вельми аґресивно, і навіть швидкі ноги американця не завжди дозволяли йому втекти від атак українського боксера. Роуз, котрий раніше уже попсував послужні списки кільком небитим боксерам, доволі непогано контратакував, але, загалом, Євген цілковито контролював ситуацію в ринзі, а наприкінці першого раунду притиснув Луїса до канатів, завдавши серію ударів, після якої Роуз уперше у своїй кар’єрі опинився на помості рингу. До кінця відрахунку рефері американець не встав, мабуть, щоби не наражатися на подальші неприємності. Повтори показали, що головною причиною падіння Роуза став удар правою через руку у виконанні українського боксера.
А 23 листопада чемпіон світу за версією Всесвітньої боксерської організації (WBO) у напівлегкій вазі Василь Ломаченко вперше захистив свій титул. У Макао (Китай) 26-річний українець переміг тайця Чонлатарна Піріяпіньо. Наприкінці четвертого раунду Василь відправив свого суперника в нокдаун — перший у кар’єрі тайського боксера. Від нокауту Піріяпіньо врятував лише гонг на перерву.
У сьомому раунді українець травмував ліву руку й був змушений вести поєдинок, по суті, однією рукою, рідко завдаючи супернику легких ударів зліва. Тим не менш, навіть із пошкодженням Ломаченко домінував у рингу та впевнено довів поєдинок до перемоги. За підсумками бою всі троє суддів виставили однаковий рахунок — 120:107.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply