Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 19, 2018

«Отмани» не зуміли здолати росіян

Автор:

|

Лютий 26, 2015

|

Рубрика:

«Отмани» не зуміли здолати росіян
Олександр Хижняк

Олександра Хижняка засудили незаслужено

«Українським отаманам», на жаль, не вдалося 21 лютого здобути очки у виїзному поєдинку шостого туру Світової серії боксу, програвши «Команді Росії» 5:0. Певним виправданням хлопцям може стати неякісне суддівство, за якого потрібно було перемагати дуже впевнено, а цього вітчизняним боксерам не вдалося зробити.

Найбільш суперечливими стали перемоги росіян Василя Вєткіна і Павла Сілягіна в поєдинках проти Азата Усеналієва й Олександра Хижняка відповідно. У цих поєдинках «отамани» виглядали краще за своїх суперників, але судді роздільним рішенням надали певагу росіянам. Не заслужив розгромної поразки Павло Іщенко, котрий з рівними силами протистояв Адлану Абдурашидову, але судді не віддали йому жодного раунду. Старалися в рингу Олег Зубенко й Ігор Шевадзуцький, однак нічого не змогли зробити з досвідченими Раджабом Бутаєвим і Максимом Бабаніним.
У підсумку 5:0 — на користь «Команди Росії». Однак «Українські отамани» залишаються на другій позиції в групі з 13 очками, щоправда підпустивши упритул «Команду Росії», а якої тепер – 12 очок і матч у запасі. Попереду — кубинці, котрі не програли жодного поєдинку.
Зате в інших форматах українці проявили себе якнайкраще. Перспективний український середньоваговик Сергій Дерев’янченко у ніч на 21 лютого в Нью-Йорку провів свій четвертий бій на професійному рингу, де здобув перемогу технічним нокаутом у другому раунді над американцем Владин Біоссе. А бронзовий призер Олімпійських ігор 2012 року й чемпіон світу серед любителів 2011 українець Тарас Шелестюк також у США здобув свою одинадцяту професійну перемогу, нокаутувавши в третьому раунді мексиканця Франсиско Хав’єра Резу.

До слова
Олександр Усик, інтерконтинентальний чемпіон за версією WBO у важкій вазі, боксер K2 Promotions Ukraine та аспірант Львівського державного університету фізичної культури, котрий раніше виступав за «Українських отаманів», піднявся в оновленому рейтингу WBO на одну сходинку вище й тепер посідає третій щабель. Сашко поступається в оновленій версії рейтинґу тільки поляку Кшиштофу Гловацькому та британцю Тоні Беллу. Найближчим часом ці два боксери мають домовитися про бій між собою за право вийти проти німця Марка Хука в чемпіонському бою.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...