Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 30, 2020

«Отамани » виграли битву лідерів у WSB

Автор:

|

Грудень 19, 2013

|

Рубрика:

«Отамани » виграли битву лідерів у WSB

«Українські отамани» закріпилися на першому місці в групі А Всесвітньої серії боксу (WSB). У четвертому турі вітчизняні боксери перемогли другу команду групи А — «Італійських громів» — із рахунком 4:1. У дебютному бою вечора в межах вагової категорії до 49 кг українець Вадим Кудряков здобув переконливу перемогу над Джанлукою Консельмо з рахунком 50:45 (тричі).

У вазі до 56 кг Хедафі Джелхір (Франція) виграв розділеним суддівським рішенням у Миколи Буценка. Двоє суддів визнало перевагу п. Джелхіру (50:45 і 48:47), третій же вважав, що сильнішим був українець — 48:47. У категорії до 64 кг литовський леґіонер «отаманів» Евальдас Петраускас у видовищному протистоянні здобув перемогу розділеним суддівським рішенням над сербським леґіонером «громів» Браніміром Станковичем (49:46, 48:47 і 47:48).
Середньоваговик Дмитро Митрофанов одноголосним рішенням суддів упевнено виграв у француза Мішеля Тавареза. Рахунок поєдинку – 50:44 (двічі) і 49:45. У п’ятому раунді Тавареза був оштрафований на один бал за затримку суперника. У рамках надважкої ваги білорус Сергій Корнєєв зміг переломити перебіг зустрічі та здобути перемогу розділеним суддівським рішенням над титулованим Клементе Руссо (48:47, 48:47 і 47:48). Наступну зустріч «отамани» проведуть проти «Пустельних яструбів» 11 січня в Алжирі.

До слова
Український боксер Олександр Усик провів свій другий бій на професійному рингу. У броварському «Терміналі» Сашко переміг колумбійського «Діаманта» Епіфаніо Мендозу. Бій закінчився технічним нокаутом у четвертому раунді. У другому й третьому раундах рефері відраховував колумбійцю нокдаун. А після потужної атаки п. Усика в середині четвертого раунду рефері постановив зупинити бій на користь українця.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply