Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 16, 2019

«Отамани» продовжать виступи

Автор:

|

Квітень 17, 2014

|

Рубрика:

«Отамани» продовжать виступи

«Українські отамани»

Боксерський клуб «Українські отамани» не припинить свого існування. Про це розповіла Аліна Шатернікова, координатор проекту, коментуючи слова Сергія Корнєєва про те, що клуб перебуває на межі закриття. «Подібні заяви є просто наслідком панічного настрою боксера. Клуб існуватиме надалі й у наступному сезоні продовжить виступи у Всесвітній серії боксу. Ситуація з фінансуванням — стабільна, тому немає причин для подібних тверджень», — зазначила вона.

«Спортсмени не завжди знають і розуміють внутрішню ситуацію. Відбудеться засідання дисциплінарного комітету та юристів, де обговорять правомірність заяви Корнєєва. Ґрунтуючись на контракті, боксер може понести серйозні штрафні санкції», — каже п. Шатернікова. За її словами, звісно, фінансова нестабільність у країні торкнулася й клубу. Проте керівництво виплачує зарплату та виконує всі взяті перед спортсменами зобов’язання.
Аліна Шатернікова також додала, що якщо клуб і вирішить попрощатися з кимось із боксерів, то лише за спортивним принципом: чий рівень майстерності не задовольнятиме вимог клубу. Як уже писав «Міст», на своїй сторінці в соцмережах Сергій Корнєєв, білоруський леґіонер «Отаманів», повідомив, що «Українські отамани» опинилися перед загрозою зникнення.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...