Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 20, 2018

«Отамани» перемогли в лігві «драконів»

Автор:

|

Лютий 05, 2015

|

Рубрика:

«Отамани» перемогли в лігві «драконів»

«Отамани» в Китаї

«Українські отамани» продовжують свій шлях без поразок у Світовій серії боксу (WSB): в третьому турі боксери здобули непросту виїзну перемогу над «Китайськими драконами». Вечір боксу 30 січня розпочався добре для українців: узбецький леґіонер Хасанбой Дусматов впевнено перебоксував Джіахао Лі, і вже після другого раунду суддя був змушений зупинити поєдинок.

А от лідер української команди у вазі до 56 кг Микола Буценко провів проти китайця Джіанхао Діао тільки один раунд. Один із трьох суддів віддав раунд на користь Буценка, а ще двоє надали перевагу Діао, от тільки розсічення Миколи не дало йому змоги продовжити бій.
Єдиним поєдинком, який тривав усі п’ять відведених раундів цього вечора, став бій між Туліаовутаі Саірікі і дебютантом Дмитром Грінченком. Суддівство в цьому протистоянні, особливо в перших раундах, було досить суперечливим, але все ж у підсумку всі троє суддів віддали перемогу представнику команди господарів.
Рахунок 1:2 на користь «драконів» поставив українську команду в непросте становище, але спершу ще один узбецький леґіонер «отаманів» Хоршід Норматов нокаутом у третьому раунді виграв бій у Джіабіна Хуанга, а потім і капітан українців Денис Пояцика технічним нокаутом у другому раунді приніс своїй команді перемогу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...