Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 20, 2020

Отамани красиво перемогли британців

Автор:

|

Січень 29, 2015

|

Рубрика:

Отамани красиво перемогли британців
Віктор Вихрист vs Джозеф Джойс

Віктор Вихрист vs Джозеф Джойс

«Українські отамани» 23 січня у двох турах Світової серії боксу (WSB) здобули непросту, але красиву перемогу над «Британськими левовими серцями» з рахунком 3:2. Оптимістичним видався початок вечора, коли на ринг вийшов Азат Усеналієв, леґіонер українськоої команди з Киргизстану, проти Ендрю Селбі, дворазового чемпіона Європи, призера чемпіонату світу та найтитулованішого представника британської команди.

Боксери вже зустрічалися в минулому сезоні, і тоді переміг Селбі, але цього разу отаману вдалося взяти реванш. Уже з першого раунду було помітне його бажання перемогти, що й відбилося на результаті. Усеналієв просто бив суперника, у якого в третьому раунді заплило від гематоми око. У підсумку лікар зупинив бій дочасно.
У другому бою Олег Прудкий подвоїв перевагу українців. Перші три раунди залишилися повністю за отаманом, котрий своїми ударами просто розбив голову суперника. Наприкінці поєдинку Прудкий трохи зменшив натиск, дозволивши Кордіну навіть виграти останній раунд, та своєї перемоги українець не проґавив.
Та дочасно перемогти українській команді вже після трьох боїв не вдалося. Дебютант серії WSB Богдан Шелестюк, молодший брат професіонала Тараса Шелестюка, провів рівний бій проти британця Табіру-Ессумана-Еко, але все ж програв його. Про рівність поєдинку свідчить рахунок на картках суддів, адже в одному раунді вони не віддали одностайно перемоги одному боксеру, а перед останнім раундом була нічия.
Те, що не вдалося Шелестюку, зробив на ринґу 19-річний Олександр Хижняк. Прикметно, що його суперник Ештон Бравн вийшов на бій у майці зі жовто-синім гербом України. Київська публіка зустріла хлопця бурхливими оплесками. Та перемога залишилася не за ним. Якщо в першому раунді Сашко більше пристрілювався ударами в голову супернику, то в другій трихвилинці почав бити Ештона по-серйозному, і суддя змушений був дочасно зупинити бій.
Однак завершення вечора стало гіркою пігулкою для українських любителів боксу. Віктор Вихрист і Джозеф Джойс розпочали бій дуже цікаво: забувши про захист, вони тішили глядачів точними та сильними ударами. Відразу стало зрозуміло, що всю дистанцію поєдинок не триватиме — питання полягало лише в тому, у кого міцніша щелепа. Міцнішою вона виявилася у Джойса, котрий витримав натиск Вихриста і сам завдав нищівного удару в другому раунді. Українець піднявся після нокдауну, але до кінця раунду не дотягнув, ще двічі опинившись на канвасі, й суддя зафіксував дочасну перемогу британця.

До слова
Чемпіон світу у надважкій вазі Володимир Кличко заявив, що, доки в Україні не встановиться мир, він не святкуватиме свого весілля. «Звісно, можна провести церемонію, все можна, але у багатьох людей, котрих ми хочемо запросити, зараз є куди важливіші турботи. Наразі, поки на моїй Батьківщині немає миру, наше весілля відкладемо. Так, є певна логіка: спочатку весілля — потім дитина. У нас із Гайден народилася донька, ми не в шлюбі, та нічого страшного! Наші стосунки тільки зміцнюються, тепер ми з нею пов’язані до кінця наших днів», — сказав Володимир. Він також зазначив, що вже в лютому його кохана повернеться до акторської роботи.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply