Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 24, 2021

Непереможний Кличко. Український боксер знову захистив свій чемпіонський титул, побивши Тоні Томпсона

Автор:

|

Липень 12, 2012

|

Рубрика:

Непереможний Кличко. Український боксер знову захистив свій чемпіонський титул, побивши Тоні Томпсона

Проти ночі на 8 липня на стадіоні Stade De Suisse у Берні (Швейцарія) чемпіон світу з боксу в надважкій вазі за версіями WBA/IBF/WBO/IBO Володимир Кличко захистив свої титули в поєдинку проти американця Тоні Томпсона, відправивши суперника в нокаут у шостому раунді.

Для 35-річного Володимира Кличка цей бій став 61-м у професійній кар’єрі. 58 із них він завершив перемогами (51 — нокаутом). 40-річний Тоні Томпсон (Тигр) був офіційним претендентом за версією IBF. У його послужному списку на професійному ринзі значаться 36 перемог (24 — нокаутом) і дві поразки. Брати Клички володіють усіма п’ятьма найпрестижнішими боксерськими поясами: Володимир є чемпіоном світу за чотирма версіями: WBA, IBF, WBO й IBO, а Віталій — чемпіон світу за версією WBC.

Українець домінував протягом усього поєдинку, методично спрямовуючи в голову американця свої важкі «двійки». Тигра вистачило на шість раундів: після другого нокдауну суддя зупинив двобій. Попереднє протистояння між Володимиром і Тоні, що відбулося 2008 року, склалося для українця доволі непросто: хоча Тигр і був нокаутований в 11-му раунді, він чинив чемпіону запеклий опір.

Подібного розвитку подій очікували й цього разу. Тим більше, що п. Томпсон не раз був спаринґ-партнером братів, допомагаючи їм готуватися до поєдинків. Тож він добре знав манеру ведення бою свого суперника. Але Володимир дуже швидко спростив ситуацію. Доктор Сталевий Молот зробив висновки з попереднього поєдинку з Тигром і попрацював над помилками, тому шансів у суперника просто не було.

Після короткої пристрілки тривалістю півтора раунду українець почав вкладатися в удари й проводити комбінації. А так як 40-річний Томпсон не володіє реакцією та захисними навичками Флойда Мейвезера, то більшість ударів Володимира досягала мети. У п’ятому раунді Тоні вперше опинився на канвасі ринґу. Витративши деякий час на осмислення становища, у якому опинився, американець доволі швидко звівся на ноги й продовжив поєдинок. Володимир мав близько 15 секунд на те, щоби добити суперника, але майже весь цей час Томпсон провисів у клінчі на шиї в Кличка-молодшого.

Утім, цим американець ненабагато відтермінував свій нокаут. Уже в наступному раунді Володимир потужними ударами загнав Тоні в кут і фактично забив його там. Тигр упав на ринґ приблизно в тій же позі, як і 2008-го — підклавши під голову праву руку. До закінчення рахунку арбітра він устиг устати, однак рішучості не демонстрував, і поєдинок був зупинений, щоб уникнути серйозних пошкоджень претендента.

Отже, 51-й нокаут. Можна сказати, хрестоматійний, у стилі п. Кличка. Але знущальна перемога над першим номером рейтинґу IBF залишила відкритим головне питання: хто здатен кинути виклик Володимирові Кличку?

Роман Журба

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply