Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 18, 2018

Ломаченко захистив свій титул

Автор:

|

Травень 07, 2015

|

Рубрика:

Ломаченко захистив свій титул

Василь Ломаченко vs Гамальєр Родріґес

Василь Ломаченко, чемпіон світу за версією Всесвітньої боксерської організації (WBO) в напівлегкій вазі, здобув дочасну перемогу над пуерторіканцем Гамальєром Родріґесом і вдруге захистив чемпіонський пояс. Поєдинок відбувся в ніч на 3 травня в Лас-Веґасі.

У п’ятому та восьмому раундах із Родріґеса знімали бали за удари нижче пояса. У сьомому раунді пуерторіканець ставав на коліно після пропущеного удару в корпус. У дев’ятому раунді після пропущених ударів Родріґес знову став на коліно і піднявся лише на рахунок «десять», після чого рефері Роберт Берт дочасно зупинив бій. За поєдинок Ломаченко зміг донести до цілі 227 ударів із 586 викинутих, Родріґес — 55 із 285.
Василь Ломаченко виступав в андеркарті поєдинку Флойд Мейвезер проти Менні Пак’яо. Американський боксер залишився непереможеним, здобувши 48-ту перемогу на профірингу над філіппінцем заодностайним рішенням суддів. З перших раундів Менні Пак’яо пішов уперед, до кінця поєдинку діючи активніше за суперника й викидаючи набагато більше ударів. Але Флойд Мейвезер обрав захисну тактику і завдяки перевазі в зрості та довжині рук не підпускав Пак’яо на ударну дистанцію.
Кілька разів Менні закривав суперника біля канатів, але всі удари натрапляли на блок. Своєю чергою, Флойд Мейвезер бив хоч і нечасто, але його удари були точнішими. У підсумку всі троє суддів віддали перемогу Флойду Мейвезеру — 118:110, 116:112, 116:112, але публіка в залі була невдоволена результатом і освистала переможця.
Василь Ломаченко, заявив, що судді незаслужено віддали американцеві пальму першості в протистоянні з філіппінцем. «Вважаю, що Пак’яо переміг. Не розумію, чому Флойду віддали перемогу. Менні був кращий, реактивніший. Сам бій вийшов не надто видовищним, тягучим, але це було очікувано: зустрічалися двоє рівних бійців. Якщо ти заявляєш, що ти — найкращий боксер у світі, то повинен перемагати впевнено», — сказав українець.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...