Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 26, 2020

Ломаченко та Гвоздик допомогли українським «отаманам» розбити італійців

Автор:

|

Лютий 21, 2013

|

Рубрика:

Ломаченко та Гвоздик допомогли українським «отаманам» розбити італійців

Боксерська команда «Українські отмани» впевнено здобула перемогу над чинним чемпіоном Світової серії боксу (WSB) «Італійські «громи» з рахунком 4:1.

Вагова категорія до 54 кг
Микола Буценко — Даніеле Лимоне — 3:0 (49:46, 50:45, 50:45). Першим на ринг у броварському «Терміналі» вийшов дебютант «отаманів» Микола Буценко. Із перших хвилин наш боксер почав несподівано навіть для суперника активно боксувати й захопив перевагу. Лимоне навіть не допомогло розсічення, яке Буценко отримав після зіткнення головами вже в першому раунді. Завдяки швидкості та спритності Буценко контролював перебіг поєдинку й лише в останньому раунді, коли італієць пішов ва-банк, дозволив супернику завдати кілька точних ударів, які, утім, не завадили Буценку відсвяткувати трохи сенсаційну, але справедливу перемогу.

Вагова категорія до 61 кг
Василь Ломаченко — Чарлі Суарес — 3:0 (50:44, 50:44, 50:44). Наступним на ринг вийшов дворазовий олімпійський чемпіон Василь Ломаченко. У перших двох раундах він більше придивлявся до суперника, завдаючи достатньої кількості ударів для перемоги в раундах і намагаючись дочекатися помилки з боку Суареса. Спіймати суперника на втраті концентрації Василю вдалося наприкінці третього раунду, коли за кілька секунд до гонгу Суарес був відправлений у нокдаун і від великих неприємностей його врятувало лише закінчення раунду. Підтримуваний трибунами, Ломаченко спробував у наступному раунді завершити бій, але філіппінець витримав шквал ударів, кілька разів «огризнувся» – і Ломаченко зменшив тиск, довівши бій до впевненої перемоги за очками.

Вагова категорія до 73 кг
Іван Голуб — Мішель Таварес — 2:1 (48:47, 46:49, 50:45). Одним із найсуперечливіших боїв вечора став поєдинок непереможного в тому сезоні українця Івана Голуба та француза Мішеля Тавареса. Перший раунд видався в’язким і з великою кількістю клінчів, але надалі поєдинок перейшов у бійку зі взаємними обмінами ударів. Варто визнати, що третій раунд виграв Суарес, зате дві останні трихвилинки залишилися за Голубом. Тим дивнішим було рішення суддів, один із яких віддав мінімальну перевагу Голубу, зате двоє інших визнали чисту перемогу за різними боксерами, що в підсумку вилилося в тріумф Голуба й підсумкову дочасну перемогу українців.

Вагова категорія до 85 кг
Олександр Гвоздик — Віталіюс Сабасіус — 3:0 (50:45, 50:45, 50:45). Зате не було жодних роздільних думок щодо переможця в поєдинку Олександра Гвоздика та литовця Віталіюса Сабасіуса. Лише в першому раунді боксер італійської команди провів бій фактично на рівних, а вже з другого раунду Гвоздик став нарощувати кількість точних ударів, які засвідчили його перевагу. Особливо успішним виявився четвертий раунд, коли Сабасіус під шквалом ударів, здавалося, «поплив», але все-таки встояв під ударами до гонгу. У той момент головною загадкою стало те, як литовець зміг вистояти, пропускаючи таку кількість важких ударів від Олександра. Кілька разів від падіння на підлогу рингу Сабасіуса рятував канат, погойдуючись на якому, литовець устигав відновитися й таким чином протриматися всі п’ять раундів, після яких судді зафіксували незаперечну перемогу боксера української команди.

Вагова категорія понад 91 кг
Ростислав Архипенко — Маттео Модугно — 0:3 (47:48, 46:49, 47:48). Підсолодити італійцям гірку від поразки пігулку вдалося лише Маттео Модугно, та й то його перемога виявилася досить суперечливою. Менш габаритний (різниця у вазі боксерів склала майже 30 кг) Ростислав зі стартових хвилин рушив на досвідченішого суперника та несподівано захопив перевагу, вчисту вигравши перший раунд. Надалі перевага Архипенка було не такою незаперечною, і на його настирливість і швидкість Модугно відповідав своїми більш потужними ударами. Архипенко відмінно провів бій, і недаремно після його закінчення арена викрикувала: «Молодець», от лише судді були із цим не згодні й віддали перемогу Модугно.

До слова
Боксер «отаманів» Олександр Усик удруге став батьком. «Так, у Сашка народився син, по-моєму, назвали Кирилом. Він мені телефонував кілька днів тому, я його вітав», — розповів боксер Сергій Доценко, срібний призер Олімпійських ігор у Сиднеї. Зазначимо, що в Олександра та його дружини Катерини є трирічна донечка Єлизавета.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply