Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 30, 2020

Ломаченко не вважає себе чемпіоном

Автор:

|

Липень 17, 2014

|

Рубрика:

Ломаченко не вважає себе чемпіоном

Василь Ломаченко

Чемпіон світу за версією WBO в напівлегкій вазі Василь Ломаченко заявив, що не вважає себе чемпіоном. «Я виграв усього два бої. Чемпіон світу — це коли проведуть турнір, зроблять загальний пас. А так…» — засумнівався п. Ломаченко під час прес-конференції в Києві, куди він привіз свій трофей.

«Моя особиста думка щодо професійного боксу і щодо всіх цих поясів: у професійному боксі треба створити один пас — пас чемпіона. Як Олімпійські ігри, як чемпіонат світу… Приїжджають 60-70 боксерів у кожній ваговій категорії, зважуються, і проходить турнір. Розумію, що в професійному боксі – 12-раундові бої. Але цей турнір можна розтягнути на рік або півтора. І це було б справді цікаво. І переможець був би справжнім чемпіоном світу», — наголосив боксер.
Як писав «Міст», Василь Ломаченко виграв титул чемпіона світу за версією WBO в напівлегкій вазі, перемігши рішенням більшості суддів американця Гері Расселла.

До речі
Славетний американський боксер Майк Тайсон підтримав Україну у важкий час боротьби за свою територію. «Залізний Майк» відверто заявив російським журналістам на червоному хіднику Tribeca Film Festival: «Забирайтеся геть з України!».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply