Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 28, 2020

Кличко й Усик відправили своїх суперників у нокаут

Автор:

|

Травень 01, 2014

|

Рубрика:

Кличко й Усик відправили своїх суперників у нокаут

Олександр Усик vs Бен Нсафоа

У своєму третьому професійному бою 26 квітня Олександр Усик у німецькому Оберхаузені здобув третю дочасну перемогу. Його суперник — німець ґанського походження Бен Нсафоа – протримався лише два повних раунди. У третьому раунді Сашко спочатку відправив опонента у нокдаун, а потім точним ударом у щелепу уклав суперника на настил. Суддя навіть не починав відліку — настільки чистою виявилася перемога.

Володимир Кличко vs Алекс Ліепаї

Після цього відбувся головний поєдинок вечора — суперважкоатлетів, у якому Володимир Кличко впевнено відстояв свої чемпіонські титули від зазіхань австралійця із самоанським корінням Алекса Ліепаї. Із перших секунд той почав упевнено пропускати удари від українця. Не звиклий до такого стилю, наш чемпіон, котрий очікував пастки, спочатку посадив суперника завдяки роботі корпусу, а в третьому раунді простою, але дуже ефективною двійкою вперше відправив його в нокдаун.
Габарити Володимира дозволяли йому тримати опонента на дистанції, а самому працювати впевнено й акцентовано. Алекс же пропускав просто неймовірну кількість ударів. У п’ятому раунді Кличко тричі відправляв Ліепаї в нокдаун і в підсумку отримав перемогу нокаутом. Для Кличка-молодшого це — уже 62-га перемога в професійній кар’єрі та 52-га — нокаутом.
Після бою Володимир Кличко розповів, як важко йому було готуватися до поєдинку через події в Україні. «Велике спасибі всім моїм уболівальникам, тим, хто був зі мною цього дня. Я довго готувався, і це було дуже непросто, оскільки в моєї країни зараз – дуже важкий період. Я завжди залишаюся зі своїми земляками, що би не відбувалося. І, безумовно, тримаю кулаки за мир, аби ніколи не було війни, щоби не гинули люди. Також я дякую моїм німецьким уболівальникам, вони — унікальні», — заявив боксер у ринзі.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply