Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 20, 2020

Два нокаути за вечір

Автор:

|

Січень 15, 2015

|

Рубрика:

Два нокаути за вечір

Аміду — в нокауті

Український легковаговик Іван Редкач 9 січня ц. р. технічним нокаутом переміг ґанійця Якубу Аміду. Три перших раунди українець хоч і домінував у рингу, але нічого серйозного так і не показав. У четвертій трихвилинці Аміду завдавав Іванові точних ударів, і фактично жодного з них українець не залишив без відповіді.
Та в п’ятому раунді Редкач реанімувався і вже не давав своєму супернику домінувати в ринзі. У шостому раунді Аміду двічі опинявся на настилі рингу, а на сьомий – так і не вийшов. Рефері зафіксував перемогу Івана Редкача технічним нокаутом.
«Я не боксував уже шість місяців, тому спочатку мав відчути ринг, а вже потім – кидатися в атаку. Таким був план на бій, який мені дав тренер Роберт Ґарсія. Я перебуваю у відмінному фізичному стані і стану чемпіоном світу найближчим часом, це — моя мета», — сказав український боксер після бою.
Того ж вечора 26-річний український боксер середньої ваги Євгеній Хитров переміг 37-річного американця Моріса Луїсхоума. Вже в стартовій трихвилинці цього абсолютно одностороннього поєдинку українець змусив суперника виплюнути капу та послав його в нокдаун серією з трьох правих кросів. У другому раунді Луїсхоум кілька разів був на межі нокдауну, але таки встояв, відбувшись іще раз вибитою з рота капою.
На початку третьої трихвилинки Хитров знову вдарив суперника, і капа Луїсхоума знову полетіла до зали. У цей момент рефері зупинив поєдинок і зафіксував перемогу Євгенія технічним нокатуом.
«Планував провести кілька раундів у спокійному ритмі, а вже починаючи з четвертого – приступити до реальних дій. Я ладен прийняти будь-який виклик. Отримати бажані бої – досить важко, але, як би там не було, ми вирушимо додому й будемо готуватися до наступного виступу», — прокоментував двобій українець.

Галина Чоп, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply