Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Дебют і два нокаути

Автор:

|

Листопад 14, 2013

|

Рубрика:

Дебют і два нокаути

9 листопада Олександр Усик провів свій перший професійний бій на рингу. Його суперником був мексиканець Феліпе Ромеро. До цього поєдинку на рахунку Ромеро було 16 перемог у 24 поєдинках (у тому числі 11 — нокаутом). У першому раунді Усик упевнено кілька разів перевірив мексиканця, добре влучив йому в голову, ще й устиг поправити «оселедця», якого змахнув Ромеро. Другий раунд знову відбувся за переваги українського боксера — було таке відчуття, що це мексиканець новачок на рингу, а не Сашко.

У третьому раунді Усик наприкінці приклав по корпусу Ромеро, а потім прямий у голову — суддя почав відлік, але мексиканець повернувся в боротьбу. Йому допоміг гонг. У четвертому раунді Усик серією ударів дістає суперника, а в мексиканця вже праве око поплило. У п’ятому раунді все закінчилося: чіткий удар зліва в щелепу, суперник став на коліна, а тренер викинув рушника.
Наступним бився В’ячеслав Узєлков, котрий виступив проти американця Джейдона Кодрінгтона за вакантний титул інтернаціонального чемпіона за версією IBO в напівважкій вазі. До цього бою на рахунку американця була 21 перемога у 24 поєдинках (17 із них — нокаутом). В’ячеслав Узелков здобув 29 перемог у 32 боях (18 — дочасно).
Два перших раунди відбулися в рівній боротьбі. Американець закривався та намагався пробити захист Узєлкова. Слава кілька разів влучав, але недостатньо сильно. Наприкінці третього раунду Узєлков добре поцілив у голову Кодрінгтону, потім — по корпусу. У четвертому раунді Узєлков знову серією ловить американця, намагається його добити, але суперник встояв. А потім і сам пішов у атаку, постійно пробиваючи по корпусу Узєлкова. Вирішальним став шостий раунд. У ньому В’ячеслав влучив у щелепу американцеві, а коли той зробив кілька кроків до канатів, то зміг добити суперника.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...