Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

Чісору позбавили боксерської ліцензії

Автор:

|

Березень 22, 2012

|

Рубрика:

Чісору позбавили боксерської ліцензії

Британська боксерська рада позбавила ліцензії колишнього претендента на чемпіонський титул у надважкій вазі Дерека Чісору. Таке рішення було ухвалене з огляду на скандальну поведінку боксера до й після поєдинку із чемпіоном WBC Віталієм Кличком.

«Ліцензію відібрали на невизначений термін. Тепер ми повинні вирішити, чи варто подавати апеляцію», — заявив Френк Воррен, промоутер британця. Дерек має 14 днів для подачі апеляції на рішення Британської боксерської ради. Зазначимо, що без боксерської ліцензії п. Чісора не зможе проводити бої.

В інтерв’ю The Sun боксер розповів, що не має наміру здаватися, хоча дуже шкодує про скоєне. «Я глибоко розчарований, що саме зараз мене позбавили ліцензії, — сказав він. — Тепер я — колишній професіонал без можливості заробити собі на життя».

Утім, Дерек Чісора не втрачає надії на повернення в професійний бокс. «Не існує обмеження щодо того, скільки часу Рада планує не допускати мене до боїв, але я все ще можу подати повторне прохання на отримання ліцензії, — зазначив він. — Моя мрія завжди була єдина — виграти титул чемпіона в надважкій вазі, і, звісно, дискваліфікація відсуває мене назад. Але я повернуся в тренажерний зал».

Френк Воррен сказав, що очікував якоїсь дискваліфікації. «Але він знову буде боксувати, — заявив промоутер. — Так хлопець заробляє собі на життя. Факт дискваліфікації не означає того, що він не може виступати в будь-якому іншому виді, але це — не головне. Головне те, що він — британець, і хоче боксувати у Великій Британії».

Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply