Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 7, 2019

Боксери продемонстрували свою міць

Автор:

|

Січень 22, 2015

|

Рубрика:

Боксери продемонстрували свою міць
Микола Буценко

Микола Буценко

«Українські отамани» 16 січня у рідних стінах здолали «Мексиканських воїнів» із рахунком 4:1 у стартовому поєдинку п’ятого сезону WSB. Перемогу для «Отаманів» здобули Хасанбой Дусматов (вагова категорія до 49 кг), Микола Буценко (56 кг), Хоршид Норматов (75 кг) і капітан команди Денис Пояцика (91 кг). Єдиної поразки зазнав Володимир Матвійчук (до 64 кг), проте загальний рахунок зустрічі — це впевнена заявка «Українських отаманів» на подальші вдалі виступи в Лізі WSB.

А 17 cічня у Вероні (штат Вісконсин) українець Тарас Шелестюк, чемпіон світу 2011 року серед аматорів і бронзовий призер Олімпійських Ігор 2012 року, здобув свою десяту перемогу на професійному ринзі, нокаутувавши у першому раунді боксера з Віргінських Островів Антоніо Чавеса Фернандеса.
Того ж вечора багатообіцяючий український напівважковаговик В’ячеслав Шабранський на «відмінно» здав перший у своїй кар’єрі серйозний «іспит». У блискучому стилі він розгромив стійкого та непоступливого американця Ґарретта Вілсона. У дев’ятій трихвилинці Вілсон пропустив серію ударів, але все ж зумів встояти на ногах. Рефері поєдинку, дотримуючись поради лікаря, відмовився випускати Ґарретта на фінальний, десятий, раунд.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply