Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 8, 2020

Бокс від Андрія Котельника

Автор:

|

Квітень 10, 2014

|

Рубрика:

Бокс від Андрія Котельника

Андрій Котельник і його нагороди

У Львові 5 квітня відбулося відкриття постійної виставки спортивних нагород і трофеїв Андрія Котельника, олімпійського призера, чемпіона світу з боксу, а також здобутків вихованців його благодійного фонду. Серед експонатів – перші дитячі грамоти, срібна олімпійська медаль і чемпіонські пояси спортсмена. На відкриття музею приїхав його тренер Дмитро Сосновський, наставник національної збірної України та володар титулу «Найкращий тренер світу» 2011 року.

Того ж дня відбулися перші відкриті рингові бої вихованців школи боксу AK Box Promotion п. Котельника. Близько трьох десятків спортсменів, віком від дев’яти до 16 років, котрі впродовж останніх півроку тренувалися в школі боксу, продемонстрували свої вміння та навички на професійному рингу й отримали грамоти та медалі.
Нагадаємо, що боксерську школу Андрія Котельника AK Box Promotion відкрили у вересні минулого року у Львові, на території торгового центру «Південний». У боксерській школі діти навчаються безкоштовно, а тренують їх відомі боксери, у тому числі п. Дмитро Сосновський.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply