Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 15, 2019

4 жовтня на «Арені Львів» змагатимуться Олександр Усик та Андрій Котельник

Автор:

|

Жовтень 02, 2014

|

Рубрика:

4 жовтня на «Арені Львів» змагатимуться Олександр Усик та Андрій Котельник
Андрій Котельник та Олександр Усик

Андрій Котельник та Олександр Усик

Відомий український боксер Олександр Усик, котрий народився у Криму, але залишається патріотом України, розповів про своє ставлення до подій на батьківщині. Зараз він готується до бою за титул інтерконтинентального чемпіона WBO проти південноафриканця Деніела Брюера. Поєдинок відбудеться 4 жовтня ц. р.

«Якби я спіймав золоту рибку, то побажав би, щоб усі люди казали правду, щоби в усьому світі зникла зброя та всі були щасливі. От і все! Я часто буваю в Криму, адже я живу там. Правда, мене там місяць не було, бо я готуюся до бою. Коли перетинаю кордон, у російський прикордонників запитань до мене не виникає. Я нормально проїжджаю. У Криму живу своїм життям: ходжу на тренування, спілкуюся з близькими. У колі друзів і рідних ми не піднімаємо питання політики. Я — спортсмен, а не політик. Не хочу говорити на такі теми. Тому що до кінця не знаю правди», — зізнався спортсмен.
Навіть в часи окупації він не боїться казати, що Крим — це Україна. Розповідає, на формування такої проукраїнської позиції вплинув, в першу чергу, спорт. «Я виступаю на міжнародних змаганнях, представляю свою країну. І це суперництво з іншими країнами на мене вплинуло», — пояснює боксер.
Він також розповів, що через козацький чуб і гопак в фіналі на Олімпіаді-2012 його часто запитували, хто ж сформував його імідж і підказав поводитися саме так. «Я далекий від різних піар-ходів. Тому відповідав, що танцювати гопак мені підказувало серце. Тим більше, спочатку я справді танцював елементи гопака, а потім — це був вже просто емоційний сплеск», — згадує Олександр.
Ситуацію з окупованим Кримом п. Усик коментує по-філософськи: «Хтось грає нашою країною. Комусь не хочеться, щоб наша країна була такою ж великою і сильною. Людей обдурили та закинули в їхні голови сміття. Хто в цьому винен? Винні навіть ми — прості люди. Треба починати зі себе. Треба розширювати своє розуміння дому — це не тільки будинок і двір, це — твоя країна».
Також українські титуловані боксери Олександр Усик та Андрій Котельник провели спільну прес-конференцію щодо своїх майбутніх поєдинків, які відбудуться на «Арені Львів» 4 жовтня. А оісля обидва боксери оглянули львівський євростадіон.
Джеймс Алі Башир, головний тренер Олександра, зазначив, що підготовка його підопічного до поєдинку проходить на доброму рівні. Наша команда налаштовується на бій проти суперника, який перебуває на піку своєї форми.
Найуспішніший боксер-професіонал Львівщини Андрій Котельник, для котрого цей бій буде останнім, зазначив, що рішення завершити кар’єру далося йому непросто, однак це було вимушене рішення, оскільки чотири роки спортсмен ні з ким не боксував. Також за словами Андрія вік у нього уже не той, а відтак, раніше чи пізніше потрібно вішати боксерські рукавиці на цвях.
Із ким буде боксувати п. Котельник, наразі не відомо. Є три кандидати на цей шоу-поєдинок, однак жодних прізвищ він не назвав, попросивши журналістів набратися терпіння і трохи зачекати. Прощальний бій Андрія Котельника триватиме вісім раундів по три хвилини кожен. Багаторічний тренер спортсмена Дмитро Сосновський зазначив, що Андрій регулярно тренується, проводить спаринги, тож до бою має підійти у гарній спортивній формі.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...