Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 18, 2019

Боротьбу вилучили з програми Олімпіади

Автор:

|

Березень 07, 2013

|

Рубрика:

Боротьбу вилучили з програми Олімпіади

Виконавчий комітет Міжнародного олімпійського комітету (МОК) склав список із 25 видів спорту, рекомендованих для внесення в програму Олімпійських ігор 2020 року. До переліку не ввійшла боротьба, яка тепер приєдналася до шорт-листу зі семи іншими видами спорту: бейсбол/софтбол, карате, роллер-спорт, спортивне скелелазіння, сквош, вейкбординг і ушу. Усі вони чекають на внесення до програми Ігор як додатковий вид. Причому не уточнюється, чи всі види боротьби — греко-римська, вільна й жіноча — рекомендовано до внесення.

На Олімпіаді-2020 точно будуть представлені такі види спорту: легка атлетика, академічне веслування, бадмінтон, баскетбол, бокс, веслування на байдарках і каное, велоспорт, кінний спорт, фехтування, футбол, гімнастика, важка атлетика, гандбол, гокей на траві, дзюдо, плавання, п’ятиборство, теквондо, теніс, настільний теніс, кульова стрільба, стрільба з лука, триатлон, вітрильний спорт і волейбол.
Остаточне рішення щодо програми Олімпіади буде ухвалене на 125-й сесії МОК у Буенос-Айресі у вересні. Тоді ж буде обрано столицю Ігор-2020, на які претендують міста Мадрид, Стамбул і Токіо. Зазначимо, що на Олімпіаді-2012 у Лондоні українські борці здобули лише одну нагороду: Валерій Андрейцев виграв срібну медаль у змаганнях борців-вільників (категорія до 96 кг).

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...