|

Грудень 22, 2011

|

Блискучий  виступ українців

У Щецині (Польща) пройшла вечірня програма третього дня чемпіонату Європи з плавання на короткій воді. Другим призером у складі збірної України став Сергій Фролов, який завоював «бронзу» в плаванні на дистанції 1 500 м вільним стилем із результатом 14 хвилин 35,22 секунди, випередивши італійця Рокко Потенца на 1,09 секунди. «Золото» виграв поляк Матеуш Саврімович, срібним призером став данець Мадс Глеснер.

Загалом українська збірна завоювала три золотих і одну бронзову медалі на чемпіонаті Європи. Таким чином, Україна посіла восьме місце в медальному заліку. Молоде покоління українських плавців, серед яких найстаршими були 21-річний Олександр Ісаков серед чоловіків та 24-річна Ганна Дзеркаль — у жінок, показало свій потенціал. На дистанції 100 і 200 м на спині перемогла 17-річна киянка Дарина Зевіна, на 50-метрівці батерфляєм сильнішим був 19-річний Андрій Говоров із Дніпропетровська.

Додамо, що панна Зевіна встановила рекорд змагань на дистанції 200 м на спині з результатом 2 хвилини 2,25 секунди. Попереднє досягнення, яке трималося три роки, Дарина перевищила на 11 сотих секунди. Зазначимо, що торік на чемпіонаті Європи в Ейндховені в українців було п’ять медалей, проте лише одна — золота.