Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 26, 2020

Біатлоністи — уперед!

Автор:

|

Лютий 28, 2013

|

Рубрика:

Біатлоністи — уперед!

Українська біатлоністка Олена Підгрушна завоювала золоту медаль у спринтерській гонці на чемпіонаті світу (ЧС) із біатлону, що проходив у чеському містечку Нове Мєсто. Того дня – 9 лютого – на п’єдестал піднялася ще одна українка – Вікторія Семеренко, яка посіла в спринтерській гонці третє місце. Після цього до «золота» в спринті Олена Підгрушна додала ще й «бронзу» в перс’юті. 13 лютого вітчизняна команда завоювала вже четверту медаль на турнірі! Черговий спортивний подвиг здійснила Валя Семеренко, яка в індивідуальній гонці прийшла до фінішу третьою.

Причому, ще за добу до старту тренери висловлювали сумнів у тому, чи виступить Валя в цій гонці, але вона все-таки вийшла на старт. Лише раз схибивши на першому вогневому рубежі, Валя дозволила зазіхнути на свій результат тільки двом суперницям. Таким чином третя спортсменка в українській команді завойовувала особисту медаль чемпіонату світу! І це відбувається вперше в історії нашого біатлону! Віта Семеренко не набагато відстала від сестри. Понад те, аж до четвертого рубежу вона йшла без штрафу та претендувала на медаль, але помилка в стійці відтіснила Віту на п’яте місце.
На якнайгучніші компліменти заслужили й дві інші учасниці української команди. В Олени Підгрушної гонка спочатку не зовсім задалася: по одному промаху на перших двох вогневих рубежах, здавалося, відкидало капітана збірної вглиб протоколу. Але Олена вкотре проявила свій тепер уже по-справжньому чемпіонський характер і майже дісталася десятки найсильніших, зупинившись за крок від неї.
Ну, і дуже приємні враження залишила в українських глядачів Юлія Джима, яка, ставши 13-ю, показала найкращий для себе результат на чемпіонатах світу. Усі чотири українки опинилися серед 15 найсильніших спортсменок чемпіонату світу!
Крім того жіноча збірна України з біатлону завоювала срібні медалі в естафеті. Команда в складі Юлії Джим, Віти та Валі Семеренко й Олени Підгрушної фінішувала другою, поступившись лише збірній Норвегії. «Бронза» — у команди Італії.
Цей ЧС із біатлону став найуспішнішим для збірної України за 14 років. «Синьо-жовті» завдяки успіхам жіночої частини команди здобули по одній золотій і срібній нагороді й три «бронзи» — це третє місце в загальному заліку світової першості. Попереду — лише недосяжні для інших норвежці, у яких 11 нагород (вісім золотих, дві срібні й одна бронзова), а також французи з одним «золотом» і чотирма срібними медалями.
А 21 лютого в болгарському місті Бансько відбулося дві гонки в межах чемпіонату Європи з біатлону, в одній з яких українець Сергій Семенов завоював золоту медаль. Чоловіча індивідуальна гонка стала першою для збірної України на цьому змаганні, у якій вона змогла завоювати нагороду. Сергій не лише швидко проїхав дистанцію, а й влучно відстрілявся на вогняних рубежах, схибивши лише раз.

До слова
Олена Підгрушна виходить заміж за депутата від «Свободи». Про своє вже близьке заміжжя спортсменка розповіла одразу після завоювання золотої медалі на чемпіонаті світу. Про роман між народним депутатом Олексієм Кайдою та біатлоністкою пліткували вже давно. Під час виборчої кампанії деякі опоненти навіть намагалися використати це, аби зіпсувати імідж і репутацію на той час головному «свободівцю» Тернопільської області. Але всі спроби виявились марними. Зараз приготування до майбутнього весілля, яке має відбутися наприкінці весни в Тернополі, – у розпалі. На врочистість уже запрошено найближчих родичів і друзів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply