Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

Біатлоністки одержали щедру винагороду

Автор:

|

Червень 12, 2014

|

Рубрика:

Біатлоністки одержали щедру винагороду
Сестри Семеренко

Сестри Семеренко

Володимир Бринзак, президент Федерації біатлону України (ФБУ), розповів, що з українськими спортсменками розрахувалися за вигідним курсом: «Зараз можу сказати, що всі гроші дівчатам і тренерам перераховано, причому, за гарним курсом: 11,75 грн/USD, а не 10 грн/ USD, як у разі, коли би виплата відбулася після повернення з Олімпіади. Тому з боку держави це питання благополучно закрите. Що ж до додатково обіцяних подарунків, то це питання — не державних структур. За словами Сергія Бубки, чиновники Адміністрації президента під час Ігор у Сочі пообіцяли квартиру Віті Семеренко. Але офіційно така обіцянка нічим не була підкріплена, а тих чиновників у Києві вже немає. Але ми працюємо зі спонсорами, щоби наші дівчата не були ображені.

Зокрема, Юлії Джимі подарували автомобіль просто під час прес-конференції з приводу початку нового сезону. Я особисто їздив до Сум і зустрічався і з мером міста, і з головою облради, і зараз вирішується питання про виділення квартир для Віти та Валі Семеренко, а також Григорія Шамрая. І я на 99 % упевнений, що найближчим часом це відбудеться.»
Також сестрам Семеренко вже досить давно були обіцяні земельні ділянки, але, з огляду на деякі технічні нюанси, виділення землі не відбулося, стверджує президент ФБУ. «Але, як мені відомо, два дні тому відбулася сесія міськради, на якій це питання було вирішене позитивно. Скажу правду, я навіть не очікував, що в умовах такої кризи дівчата отримають усе, що належить, навіть трохи більше. Адже крім олімпійських призових це – і квартири, машини, комплекти меблів, призові від банку. Гадаю, багато закордонних спортсменів може позаздрити такій увазі», — розповів п. Бринзак.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply