Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 21, 2020

Баюл вимагає 5 мільйонів

Автор:

|

Лютий 14, 2013

|

Рубрика:

Баюл вимагає 5 мільйонів

Олімпійська чемпіонка з фігурного катання Оксана Баюл подала позов до суду Нью-Йорка на телекомпанію NBC і продюсерську компанію Disson Skating, яка займається організацією льодових шоу. Як стверджує 35-річна Баюл, ці компанії використовували її ім’я для реклами двох вистав на льоду в грудні 2011-го та в січні 2012 року, хоча сама вона згоди на це не давала й жодного контракту не підписувала.

За словами п. Баюл, через рекламу постраждала її репутація. «Коли фігурист, актор або шоумен не з’являється на розважальному заході, на який його було заявлено як «зірку», це може мати згубні наслідки для його кар’єри. Не прийти на власне шоу – набагато гірше, ніж мати погану кредитну історію», — наголошується в судовому позові. На підставі цього фігуристка просить суд зобов’язати відповідачів виплатити їй 5 млн USD.
Тим часом Стівен Діксон, продюсер Disson Skating, запевняє, що включив до програми цих шоу виступ Оксани на прохання її агента. Однак потім фігуристка, за словами п. Діссона, відмовилася від участі у виставах.
У листопаді минулого року п. Баюл подала до суду Лос-Анджелеса позов проти агенції William Morris, яка з травня 1994 року представляла її комерційні інтереси. У ньому стверджувалося, що агенція скористалася з незнання Оксаною Баюл, якій на той час було 16 років, англійської мови та склало контракт у такому вигляді, що його умови згодом дозволили компанії не виплачувати спортсменці сотень тисяч доларів. У позові фігуристка просила суд зобов’язати агенцію виплатити їй не менш як 1 млн USD.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply