|

Жовтень 27, 2016

|

Напружений момент

Жіноча збірна України з баскетболу 3 х 3 завоювала «срібло» чемпіонату світу, який проходив у Китаї. Українки поступилася команді Чехії в фіналі чемпіонату з рахунком 11:21. Матч проходив у рівній і впертій боротьбі впродовж шести хвилин, після чого суперниці зуміли піти у відрив. У першій атаці матчу Спітковська успішно зіграла на підборі та відкрила рахунок. У стартові хвилини суперниці обмінювалися результативними атаками.
До кінця третьої хвилини гри наші суперниці мали одне очко переваги — 3:4. Попадання Зарицької та двоочковий Воробей вивели Україну вперед на четвертій хвилині гри. До середини ігрового часу українки були попереду — 8:7. У суперниць пройшли двоочковий зі штрафним й українки відстали на два очки. Після шести хвилин гри Чехія збільшила свою перевагу до п’яти очок. За три хвилини до кінця перевага суперниць стала суттєвою — 9:18. Відіграти таке відставання нашим дівчатам уже забракло сил. Відтак Чехія перемогла з рахунком 21:11. Раніше, на стадії плей-офф українки впевнено перемогли в чвертьфіналі Францію — 21:10, а потім здолали у півфіналі Іспанію — 19:15. Таким чином, збірна України посіла друге місце на турнірі.
Також Дмитро Кривенко на чемпіонаті світу з баскетболу 3 х 3 виграв конкурс слем-данків. Суперниками українця в фіналі конкурсу за кидками згори були італієць Марко Фавретто, американець Альфонсо Мак-Кіні та нідерландець Сьорд ван Вілстерен. Кривенко, котрий показав найкращий результат у кваліфікації, в півфіналі здобув 57 балів із 60 можливих, і таким чином став найкращим. У фінальній сутичці українцеві протистояв Мак-Кіні. Однак шансів у американця не було зовсім. Дмитро здобув свою перемогу впевнено.