Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 29, 2020

Українські баскетболістки разом із американкою вийшли у фінал Євро-2017

Автор:

|

Листопад 24, 2016

|

Рубрика:

Українські баскетболістки разом із американкою вийшли у фінал Євро-2017
Д’Андру Мосс

Д’Андру Мосс

Міжнародна федерація баскетбольних асоціацій (ФІБА) затвердила список жіночої збірної України на матчі кваліфікації Чемпіонату Європи 2017 року проти збірних Німеччини та Сербії. Хоча у цьому списку фігурували 23 прізвища, але серед них не було Д’Андри Мосс. Щодо цього гравця ФІБА затребував додаткові документи, які одразу ж були надані українською стороною. Наталя Жержерунова, менеджер збірних команд України, написала листа до ФІБА з проханням надати офіційну відповідь щодо приналежності Д’Андри Мосс до національної збірної, оскільки Федерація баскетболу України (ФБУ) виконала усі запити ФІБА і вчасно надала усі документи.
«Було певне хвилювання, — розповіла Жержерунова, — адже час, що залишався до початку матчу з Німеччиною, невпинно спливав. І якби з боку ФІБА з’явився б ще один запит на якийсь документ, ми могли б просто не дочекатися вердикту Міжнародної федерації. Коли гравця натуралізують, триває його ретельна перевірка. Може в юності він грав за якусь збірну, а ми про це не знаємо? ФІБА усе це перевіряє і виносить рішення, спираючись на документи. Відтак, із відділу ліцензування та допуску гравців до змагань ФІБА надійшов офіційний лист затверджених гравців для участі у кваліфікаційному матчі чемпіонату Європи-2017 Україна — Німеччина. Вже у ньому було вказане прізвище Д’Андри Мосс».
Й українська американка справді допомогла новим співвітчизницям здолати німок у відбірковому турнірі чемпіонату Європи-2017 у команди Німеччини і дочасно кваліфікувалася до фінальної частини змагань. Матч відбувся в Одесі й завершився з рахунком 85:61.
Українки лише на самому початку матчу відчували труднощі, дозволивши супернику відірватися в рахунку 2:7. Але, вже до кінця першої чверті, господарі майданчика не тільки наздогнали німкень у рахунку, а й навіть оформили собі мінімальну перевагу — 19:18.
Надалі українки лише збільшували свою перевагу — 24:9, 18:14 24:20. Найрезультативнішим гравцем матчу у складі переможниць стала Олеся Малашенко, котра набрала 19 очок. Таким чином, збірна України здобула п’ять перемог у п’яти матчах і гарантувала собі вихід до фінальної частини турніру, який відбудеться у Фінляндії, Ізраїлі, Румунії та Туреччини, а стадію плей-офф із фіналом включно організує Туреччина.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply