Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 8, 2020

Українки здобули Кубок європейських чемпіонів

Автор:

|

Грудень 18, 2014

|

Рубрика:

Українки здобули Кубок європейських чемпіонів

ДОС ДЮСШ

У Стамбулі (Туреччина) відбулися змагання за шостий Кубок європейських чемпіонів із баскетболу серед спортсменів з вадами слуху. Участьу цьому турнірі взяло 12 команд із Туреччини, Литви, Польщі, Греції, Італії, Англії, Словенії, Росії, Латвії, Франції й України. Україну представляла чоловіча команда ДОС ДЮСШ (Дніпропетровськ).

12 команд розбили на чотири групи по три команди. Українці потрапили в групу з командами Туреччини та Франції. Вигравши у турків — 93:62 і французів — 89:74, українська команда зайняла перше місце у своїй підгрупі і вийшла у чвертьфінал Єврокубка.
У чвертьфіналі українці грали проти чемпіонів Європи — команди Словенії — й упевнено перемогли з рахунком 81:46, вийшовши у півфіналі на команду Росії. У впертій боротьбі українці здобули перемогу з рахунком 73:72.
У фіналі на українську команду чекали дефлімпійські чемпіони — литовці. До цієї гри ще жодного разу українці не вигравали у литовців. Здолавши Литву з рахунком 83:72, команда ДОС ДЮСШ (Дніпропетровськ) стала володарем Кубка європейських чемпіонів.

Галина Чоп, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply