Путівку на Євробаскет забезпечено

|

Вересень 06, 2012

|

Національна збірна України перемогла у Львові збірну Австрії в поєдинку відбіркового турніру на Євробаскет-2013 із рахунком 68:57. Гра розгорталася за звичним уже для українців у цьому циклі сценарієм: українська команда відривалася на 7—8 очок, потім суперники підбиралися на мінімальну відстань. Так, за три хвилини до завершення стартової десятихвилинки українські спортсмени вели перед (15:7), однак, пропустивши ривок гостей 7:0, уже мали 15:14. Та перед сиреною Кирило Натяжко й Максим Пустозвонов знову підкоригували числа на табло на свою користь — 19:14.

Друга чверть пройшла так само хвилеподібно: підопічні Майка Фрателло відривалися на вісім пунктів, потім знову давали можливість австрійцям скоротити відрив до одного очка. У середині третьої десятихвилинки, після триочкового кидка Максима Корнієнка та п’яти очок поспіль Сергія Гладиря, перевага господарів майданчика вперше стала двозначною — 48:38. Три наступні хвилини минули за австрійським сценарієм — 2:12, і рахунок став нічийним — 50:50. Цікаво, що за другі п’ять хвилин третьої чверті корисними діями у складі української збірної відзначився лише Максим Корнієнко: на його рахунку — блок-шот, три підбирання та всі чотири очки української команди.

На початку четвертої десятихвилинки за рахунку 52:51 важливий у психологічному сенсі триочковий закидає Олександр Липовий, після чого В’ячеслав Кравцов заробляє фол у нападі (четвертий для нього). Влучні дальні закинули Гладир і Забірченко. У підсумку команда Майка Фрателло перемогла — 68:57, і за два тури до завершення відбіркового турніру оформила путівку на Євробаскет-2013.