Новини для українців всього свту

Monday, Aug. 10, 2020

ФІБА стурбована підготовкою до Євробаскету

Автор:

|

Листопад 27, 2013

|

Рубрика:

ФІБА стурбована підготовкою до Євробаскету

Певне занепокоєння станом будівництва арен до чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року висловила ФІБА-Європа. Про це заявив Каміл Новак, генеральний секретар організації, який у грудні ц. р. має намір приїхати в Україну з інспекційним візитом. 

«До старту чемпіонату залишається менш ніж два роки, а обсяг підготовчої роботи — величезний. Україна не може зволікати з підготовкою до турніру. Напередодні візиту я поки що не хочу давати жодних оцінок, але ми у ФІБА-Європа дещо стурбовані, зокрема, станом будівництва арен, адже це – ключовий елемент проекту», —наголосив він.
Раніше директор турніру в Україні Маркіян Лубківський стверджував, що матчі турніру відбудуться на тих аренах, що будуть споруджені вчасно та згідно з вимогами ФІБА-Європа. Під час поїздки в Україну п. Новак має намір відвідати всі шість міст, у яких заплановано матчі чемпіонату. Нагадаємо, що в жовтні ц. р. українські арени отримали статус офіційних майданчиків Євробаскету-2015.
Тим часом, Кабінет Міністрів України затвердив Державну цільову соцпрограму підготовки та проведення в Україні фінального турніру Євробаскет-2015. Попередній обсяг фінансування складає 13,35 млрд грн. За прогнозними обсягами фінансування програми, для її реалізації з держбюджету буде виділено майже 2,3 млрд грн (2013-го — 200 млн грн, 2014-го — 1,65 млрд грн, 2015 року — 452 млн грн). Причому 3,79 млрд грн планується залучити з інших джерел, у тому числі під державні гарантії.
Передбачається, що місцеві бюджети виділять на підготовку до Євробаскету 25,5 млн грн, але при цьому залучать ще 1,75 млрд грн. крім того ще 54,9 млрд грн. надійде за рахунок інших джерел фінансування. Сама програма, зокрема, включає будівництво семи багатофункціональних спортивних арен у Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Львові, Одесі та Харкові. Крім того, у ній ідеться про розвиток транспортної інфраструктури приймаючих чемпіонат міст, як-от летовищ Одеси та Дніпропетровська.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply