Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Арени для Євробаскету треба будувати швидше!

Автор:

|

Березень 21, 2013

|

Рубрика:

Арени для Євробаскету треба будувати швидше!


ФІБА Європа, що об’єднує баскетбольні федерації європейських країн, попросила Україну швидше проектувати та будувати арени для чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року, який пройде на українській землі. Про це заявив Маркіян Лубківський, голова місцевого організаційного комітету Євробаскет-2015. «Хочу сказати, що вже сьогодні, попри оптимізм, попри найкращі очікування ФІБА, Європа виказує побажання щодо пришвидшення й проектування, і будівництва арен, тому що це — головний аспект самого чемпіонату, без арен, зрозуміла річ, змагання не відбуваються в будь-якому разі», — сказав п. Лубківський.
Водночас він розповів, що представники ФІБА Європа високо оцінили репрезентовану в Донецьку «Кальміус Арену». За словами посадовця, незабаром український оргкомітет звітуватиме в хорватському Дубровнику про підготовку до Євробаскету європейським спортивним чиновникам.
«Від української делегації очікують простих відповідей на прості запитання. Ми до цього готові», — сказав Маркіян Лубківський, наголосивши на тому, що Євробаскет-2015 має свою специфіку та складнощі, порівняно із чемпіонатом Європи з футболу, який Україна торік успішно провела спільно з Польщею.
2011 року Україна здобула право на проведення 39-го чоловічого чемпіонату Європи з баскетболу. Однією з переваг України був досвід та підготовка до Євро-2012. У вересні 2015 року змагання прийматиме шість українських міст: Харків, Одеса, Львів, Донецьк, Дніпропетровськ і Київ. Для проведення турніру в Україні буде побудовано шість сучасних багатофункціональних арен, кожна з яких вміщатиме не менш ніж 6 тис. глядацьких місць, а арена для проведення фінального матчу в Києві — 15 тис.
Бі-Бі-Сі Україна

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...