Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 29, 2020

Армстронґа просять повернути призові

Автор:

|

Листопад 29, 2012

|

Рубрика:

Армстронґа просять повернути призові

Чиновники Міжнародного союзу велосипедистів (UCI) постановили не вносити змін до протоколів тих перегонів, перемогу в яких здобув Ленс Армстронґ, і закликали учасника допінгового скандалу повернути призові гроші.

Засідання правління UCI відбулося в Женеві, на ньому було обговорено підсумки розслідування Американської антидопінгової агенції (USADA) стосовно семиразового чемпіона «Тур де Франс».
Рішення поширюється на всі гонки, у яких із 1998-го по 2005 рік брав участь п. Армстронґ. Воно не матиме зворотної сили. UCI просить повернути призові не тільки Ленса Армстронґа, але й усіх інших велогонщиків, які були учасниками допінг-скандал. Чиновники UCI розуміють, що таке рішення може викликати здивування гонщиків, які вели боротьбу чесно.
«Союз сподівається, що ці спортсмени зрозуміють, що будь-яке визнання заслуг у таких обставинах не принесе їм багато честі», — ідеться в релізі організації.
UCI планує створити повністю незалежну відкриту комісію, яка зайнялася би розслідуванням за фактом причетності структур UCI до приховування в даних, що ганьблять п. Армстронґа, оскільки така інформація була в розслідуванні USADA. Мета цієї комісії — відлучити від спорту не тільки «нечесних» спортсменів, а й людей, що працюють поруч.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply