17-річний чемпіон світу з самбо зі Львова

|

Листопад 20, 2020

|

Микола Грибик

Микола Грибик здобув перемогу на чемпіонаті світу зі самбо серед юнаків. Змагання відбувалися в місті Нові Сад (Сербія). 17-річний львів’янин виборов «золото» серед юнаків до 18 років у надважкій вазі 87+ кг. «Перспективний львівський самбіст у фінальній сутичці зустрівся з принциповим суперником із Росії Романом Желтовим, майстром спорту Російської Федерації, переможцем російської першості. Суперник володів ініціативою, але наш краянин зумів провести результативний прийом на один бал у заключні пів хвилини поєдинку і довів його до перемоги», — повідомили у Національному олімпійському комітеті Львівщини.
В командному заліку серед юнаків і дівчат збірна України посіла друге місце. На першому — команда Росії.
Віцечемпіонкою дорослого чемпіонату у ваговій категорії понад 80 кг стала 24-річна вихованка Львівської школи вищої спортивної майстерності Василина Кириченко. Ще одна львів’янка Марта Чаплінська виграла «бронзу» серед юніорів.
Антон Нікулін, начальник управління молоді та спорту Львівської міської ради, повідомив, що Микола Грибик отримає 10 тис. грн з міського бюджету за перемогу у змаганнях. Василина Кириченко отримає 20 тис. грн, а Марта Чаплінська — 8 тис. грн. Тренери спортсменів отримають аналогічні суми від міської ради.
Як повідомляв «Міст», Дарина Білодід виграла «бронзу» турніру з дзюдо «Великий шолом» у Будапешті.