Warning: getimagesize(/homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/uploads/2011/10/4579261769_4a353b938d_o.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/plugins/wonderm00ns-simple-facebook-open-graph-tags/public/class-webdados-fb-open-graph-public.php on line 948

Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 27, 2020

Як заманити погромників?

Автор:

|

Грудень 20, 2011

|

Рубрика:

Мережа спа-салонів пообіцяла вручити купон на відвідування своїх процедур усім учасникам червневих погромів у Ванкувері, які погодяться добровільно здатися поліції. Рекламну акцію, організовану мережею Eccotique, було запущено 13 жовтня. Усі охочі взяти в ній участь можуть прийти в спа-салон, залишити свій відбиток пальця, а потім вирушити в поліцію. Коли вони повернуться в спа-салон зі заповненою формою про арешт, то отримають купон під назвою «Заспокойся й забудь про стрес». Ваучер на суму 50 CAD дозволяє його власникові записуватися на різні процедури в салоні. Рекламна кампанія супроводжується плакатами, що зображають чоловіка в косметичній масці, який фотографується для поліцейського досьє. Плакат закликає погромників: «Ви не платите ні за що під час погромів. Навіщо зупинятися?»

Мілейн Соліґо, президент мережі Eccotique, стверджує, що люди, які влаштовували погроми в червні ц. р., повинні навчитися заспокоюватися й розслаблятися. «Пі­дозрювані зможуть нарешті примиритися зі своїм сумлінням, а поліція побачить, що справедливість узяла гору», — заявила пані Соліґо.

Як писав «Міст», погроми у Ванкувері почалися 15 червня ц. р. після поразки гокейного клубу «Ванкувер Кенакс» у Кубку Стенлі.

Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply