Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 24, 2019

Жорсткий диск майбутнього — лише для обраних

Автор:

|

Листопад 02, 2017

|

Рубрика:

Жорсткий диск майбутнього — лише для обраних

В Інтернеті вже з’явилася інформація про перший в світі накопичувачі на жорстких магнітних дисках об’ємом у 14 терабайт. Компанія Western Digital випустила його для персональних комп’ютерів. Купити новинку не вдасться, диск доступний лише для юридичних осіб як сховище для даних у великих дата-центрах. Зовнішній диск під назвою Ultrastar Hs14 випереджає свої аналоги за параметрами в кілька разів, зокрема, має пропускну здатність у 230 мб/с.
У накопичувачі використовується черепичний магнітний запис (друге покоління технології SMR) і заповнення гермозони гелієм (четверте покоління технології HelioSeal). Порівняно з попередньою моделлю ємність накопичувача збільшена на 40 %, а швидкість послідовного запису — більш, ніж удвічі.
При цьому ємність збільшена не на шкоду надійності: час середнього напрацювання між двома відмовами заявлено рівним 2,5 млн ч, а гарантійний термін становить п’ять років. Пристрої типорозміру 3,5 дюйма випускаються в варіантах з інтерфейсами SATA 6 Гбіт/с і SAS 12 Гбіт/с. Швидкість обертання шпинделя дорівнює 7200 об/хв, об’єм буфера — 512 МБ. Накопичувачі Ultrastar Hs14 вже доступні партнерам Western Digital у вигляді ознайомлювальних зразків.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...