Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

За використання Skype — тюрма

Автор:

|

Червень 28, 2012

|

Рубрика:

За використання  Skype — тюрма

Влада Ефіопії заборонила своїм громадянам користуватися сервісами голосового спілкування через Інтернет (VoIP). Відповідний закон набув чинності ще минулого місяця, проте міжнародні медіа дізналися про це лише зараз. Під його дію потрапляють, зокрема, такі сервіси, як Skype і Google Talk. Порушення цієї заборони загрожує інтернет-користувачам 15 роками ув’язнення.

Керівництво країни пояснює таке рішення міркуваннями щодо «національної безпеки та підтримки монополії місцевих телекомунікаційних компаній». Закон також покладає на Міністерство комунікацій та інформаційних технологій країни функції контролю та видачі ліцензій усім недержавним компаніям, які імпортують в Ефіопію обладнання для передачі інформації.

Зараз у країні працює всього один інтернет-провайдер — державна Ethio Telecom, яка активно фільтрує доступ громадян країни до Все­світньої мережі, блокуючи сайти деяких новинних сайтів, блоги опозиційної місцевої влади тощо. Крім того, прийнятий в Ефіопії закон також забороняє «передачу аудіо- та відео­трафіку через соціальні медіа».

Утім, про те, яким саме чином влада має намір стежити за дотриманням цього обмеження, не відомо. Зазначимо, що 2010 року доступ до Інтернету мало менше за один відсоток громадян Ефіопії. Середня швидкість підключення до мережі в країні становила 622 кбіт/сек.

Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply