Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 13, 2019

За твором Лесі Українки «Лісова пісня» створили відеогру

Автор:

|

Травень 05, 2016

|

Рубрика:

За твором Лесі Українки «Лісова пісня» створили відеогру

Forest Song

Американська компанія Colabee Studios зі Сієттла (штат Вашинґтон) створила гру Forest Song. В її основі — «Лісова пісня» Лесі Українки. У Forest Song гравець перевтілюється у селянина, котрий зустрічається з Лісовим духом. Їхній зв’язок відкриває гравцю зовсім інший світ, де у драматичному зіткненні сходяться надприродні сили лісу та світ людей.
Аби максимально правдиво відтворити культурні особливості драми-феєрії, розробники вирушили в експедицію на Волинь, звідки походить Леся Українка та природа якої надихнула поетесу на створення драми. «Місією нашого візиту було поглибити розуміння минулого, теперішнього та майбутнього людей, котрі проживають у цьому реґіоні, а також пізнати цю традиційну культуру з перших вуст», — розповідають розробники. Деталі, які вдалося зібрати під час подорожі, увійшли до гри.
Colabee Studios — міжнародний колектив розробників ігор, який створили Дмитро Верьовка та Шон Вес. Вони також відомі як творці гри Never Alone, що розкриває культуру однієї з корінних груп Аляски — інупіатів. Гра була відзначена премією Bafta як найкращий дебют 2015 року. Colabee Studios вважають, що створюючи ігри на основі багатих культурних традицій різних народів, вони запрошують людей до пізнання чогось нового про самих себе.

Ярина Вілінська, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply