Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 26, 2021

Японці створили 3D-копію обличчя

Автор:

|

Листопад 03, 2011

|

Рубрика:

Японці створили 3D-копію обличчя

Японська компанія Real-f пропонує будь-кому охочому виготовити абсолютно точну тривимірну копію свого обличчя. Нові маски виглядають дуже реалістично, а особливо вразливих людей навіть лякають. За виготовлення копії самого обличчя доведеться заплатити 3 920 USD, за «клонування» голови та плечей — 5 875 USD. Спочатку фахівці знімають точну мірку, а потім виготовляють маску з твердого вінілу.

Такі маски в компанії Real-f називають «тривимірною фотоформою». На виготовлення однієї такої копії потрібно два тижні. Винахідники вважають, що подібні маски мають прийти на зміну звичайним фотографіям. За їхніми словами, спершу людство створило чорно-білі знімки, потім перейшло на кольорові. Логічним, на думку японців, розвитком таких технологій стане перехід від двомірних зображень до тривимірних, тобто до фотоформ від Real-f.

Варто зазначити, що продукція Real-f наразі не викликала особливого інтересу серед покупців, радше навпаки — багато хто вважає ці маски страшними. Інтернет-користувачі кажуть, що такі «обличчя» нагадують їм про трилери на зразок «Мовчання ягнят». А надто вразливі ще й зізнаються, що не змогли би заснути в одній кімнаті з подібною маскою. Тим часом розроблена японцями технологія може використовуватися й на шкоду суспільству: якщо можна виготовити абсолютно реалістичну копію будь-якого обличчя, отже, цією маскою хтось може скористатися для вчинення злочинів.

 Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply