Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 17, 2021

Як Windows 8 перетворити на Chrome OS

Автор:

|

Січень 30, 2014

|

Рубрика:

Як Windows 8 перетворити на Chrome OS

Компанія Google оновила браузер Chrome до 32-ї версії та запустила нову опцію, що допоможе їй глибше проникнути в комп’ютери з Windows 8. Відтак, завдяки покращеному Metro-режиму браузера, операційну систему Microsoft тепер важко відрізнити від платформи Chrome OS. 

Chrome залишається звичайним додатком для Windows 8, який є в крамниці Windows Store. Але, завантажуючись у спецрежимі, браузер отримує здатність імітувати «настільні» програми.
Chrome для Windows можна назвати «операційкою в операційці»: у користувачів є можливість відкривати кілька вікон, розгортати їх на повний екран або прикріплювати до його країв — усе, як у Chrome. У цьому режимі навіть передбачено окремий блок із сервісами Google (YouTube, Gmail, «Диск», «Документи»), який можна розмістити в нижній, лівій або правій частині екрана. Не менш важливою функцією в Chrome 32 став показ активності вкладок, що допоможе швидко визначити сайти, які виконують якусь дію — видають звуки, задіюють веб-камеру або транслюють зображення на телевізор.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply