Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 18, 2019

Викрали… віртуальний танк

Автор:

|

Листопад 29, 2012

|

Рубрика:

Викрали… віртуальний танк

До правоохоронних органів Гомельської області Білорусі звернувся один з учасників онлайн-турніру World Оf Tanks, який через злам, вчинений якимсь гакером, втратив використовуваний у грі танк. Спочатку було зламано скриньку електронної пошти гравця, через яку гакер отримав доступ до ігрового акаунту.

Варто зазначити, що в украдений подібним чином віртуальний танк його колишній господар раніше інвестував реальні гроші (в онлайн-грі є можливість купувати за справжні гроші ігрову валюту, використовуючи її потім, наприклад, для покращення власної ігрової техніки). «Оскільки мова йде про значні збитки, завдані постраждалому, ми не залишили його звернення без уваги», — наголосив Андрій Серафимович, начальник відділу з розкриття злочинів у сфері високих технологій Управління внутрішніх справ Гомельського облвиконкому. Точна сума збитків не повідомляється.
Зараз за фактом віртуальної крадіжки проводиться перевірка. Представник правоохоронних органів також повідомив, що «в колишньому вигляді танка в ігровому просторі вже немає, зловмисник розпродав його частинами іншим користувачам». Тим часом, на користувальницькому форумі World Оf Tanks, де обговорюється ця новина, учасники коментують, що «продати танк частинами іншим користувачам» неможливо.
Варто зазначити, що багатокористувацький танковий симулятор World Оf Tanks був запущений 2010 року. За інформацією, наведеною на сайті гри, кількість зареєстрованих користувачів World Оf Tanks у світі становить близько 40 млн осіб.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...