Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Apr. 19, 2019

Українські розробники знають, як «урятувати» неякісні фото

Автор:

|

Листопад 23, 2017

|

Рубрика:

Українські розробники знають, як «урятувати» неякісні фото

Українські розробники запустили сервіс Let’s Enhance, який дає змогу збільшувати та редагувати світлини без втрат якості. Український стартап запустив онлайн-сервіс letsenhance.io на основі штучного інтелекту, який заснували Владислав Пранскевічус та Олександр Савсуненко.


За словами розробників, вони використовували технологію машинного навчання super-resolution. Нейронна мережа, навчена на великій базі реальних фотографій, вчиться відновлювати деталі і зберігати чіткі лінії та контури, спираючись на своє знання типових об’єктів і текстур, що зустрічаються в реальному світі.
Сервіс дозволяє збільшити зображення в чотири рази без втрати якості. Перша його нейромережа прибирає jpg-артефакти, дефекти зображення, які виникають при стисненні. Друга, під назвою Boring, відновлює чіткість ліній і структур зображення. Ця мережа добре підходить для логотипів і коміксів. Третя мережа, Magic, домальовує на фото відсутні деталі, роблячи його реалістичнішим.
На думку розробників, Let’s Enhance має стати в нагоді дизайнерам, фотографам і веб-розробникам, також не виключається його застосування для поліпшення якості супутникових знімків і даних із камер спостереження.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...