Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 10, 2019

Українські програмісти перемогли в конкурсі NASA

Автор:

|

Травень 12, 2016

|

Рубрика:

Українські програмісти перемогли в конкурсі NASA

Українські військові програмісти

Команда Житомирського військового інституту імені Корольова здобула перемогу в міжнародному конкурсі NASA Space Apps Challenge 2016. Її проект DronProtect став вирішенням завдання Don’t Crash My Dron. NASA проводить міжнародний конкурс із програмування щороку з 2012-го, але в Україні він був організований вперше. Приймала змагання Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету.
Конкурс із програмування проводився одночасно в 170 країнах світу. За його умовами, учасники мали впродовж 48 годин вирішувати завдання, поставлені NASA. Завдання були пов’язані з такими темами, як технологія, аеронавтика, космічна станція, Сонячна система, Земля і подорож на Марс.
Учасники, котрі вибрали завдання Don’t Crash My Dron з теми аеронавтика, мали розробити геоінформаційну систему для операторів малих дронів. Система мала надавати максимум даних про погодні умови в районі польотів, позиціонувати апарати в сервісах Google, а також визначати закриту для польотів зону в радіусі 8 км, ґрунтуючись на поточних координатах дрона. За підсумками захисту проектів журі конкурсу одноголосно визнало переможцем проект DronProtect. Тепер є можливість боротися за отримання гранту.

Олег Костюк, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply