Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 19, 2019

Українські IT-шники — другі у світі

Автор:

|

Листопад 21, 2013

|

Рубрика:

Українські IT-шники — другі у світі

На міжнародних змаганнях Brainbench-2013 українські IT-фахівці завоювали друге місце за майстерністю, поступившись тільки колегам зі США. Україна показала найкращі результати в індивідуальних заліках щодо баз даних, кількох мов програмування, фреймворків і графіки.

Змагання проходили в трьох номінаціях: країна з найбільшою кількістю сертифікатів; країна з найбільшою кількістю сертифікатів рівня Master; штат США з найбільшою кількістю сертифікатів. Участь у змаганнях узяло понад 11 млн спеціалістів із 50 країн світу. За кількістю отриманих сертифікатів Україна посіла третє місце, поступившись США й Індії. Такі розвинені країни, як Німеччина, Ізраїль і Канада, навіть не потрапили до числа перших десяти команд.
Володимир Семиноженко, голова Державної агенції з питань науки, інновацій і інформатизації, привітав українських IT-фахівців із високим досягненням на міжнародних змаганнях Brainbench-2013. «56 українців довели, що вони — одні з найкращих в індивідуальних заліках із кількох мов програмування, фреймворків, баз даних і графіки. Наші IT-фахівці посіли друге місце за майстерністю у світі, і це свідчить не тільки про високий рівень інформаційно-комунікативних технологій в Україні, а й про величезний потенціал цієї галузі для держави. Щиро вітаю наших співвітчизників зі заслуженим визнанням і бажаю високих досягнень у майбутньому», — заявив п. Семиноженко.
Brainbench.com є онлайн-платформою сертифікації фахівців у всіх професійних сферах — від біотехнологій до економіки — з усього світу. Чемпіонат Bench Games проводиться протягом кількох років, у його межах можна безкоштовно пройти кваліфікаційні тести (у вільному доступі розміщено більш ніж 600 тестів) у різних дисциплінах і отримати сертифікат, що підтверджує кваліфікацію. Як нагороду Brainbench пообіцяла передплату вартістю 199 USD кожному, хто зможе пройти тест на максимальний бал. Сумарна вартість подарункових підписок перевищила 100 тис. USD.
До слова, на думку українців, бути найманим програмістом – набагато престижніше, аніж підприємцем. Популярність IT-спеціальностей аналітики пояснюють тим, що ринок праці зараз украй потребує таких працівників. В Україні IT-фахівці різного профілю мають високий попит.
Згідно з аналітичним оглядом IT-ринку праці в Україні за I півріччя ц. р., у сфері розробки програмного забезпечення найбільший дефіцит фахівців спостерігається, як і раніше, на посади програмістів мобільних розробок, Net, Java, Flash тощо.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...