Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 9, 2018

Українська компанія Roopor отримала 100 тисяч інвестицій

Автор:

|

Липень 14, 2016

|

Рубрика:

Українська компанія Roopor отримала 100 тисяч інвестицій

Roopor

Український IT-проект Roopor отримав золото на міжнародному конкурсі Publicis90 і 100 тис. EUR інвестицій. Загалом у конкурсі брали участь 6 тис. команд із усього світу, проте переможцями стали лише 90 проектів, серед яких — український сервіс «живих» аудіотрансляцій.
До слова, Roopor став єдиним переможцем із країн Співдружності Незалежних Держав і Східної Європи. Решта проектів — переважно зі США та країн Європейського Союзу. Roopor розробила 2016 року рекламна агенція Yarche. Сервіс дає можливість запускати «живі» аудіотрансляції одним кліком. За словами розробників, він поєднує функціональність класичного підкасту та сервісу відеострімінгу. «В результаті маємо дуже простий аудіододаток, який обіцяє стати цілком затребуваним», — розповіли представники команди.
Нагадаємо, що Publicis90 — конкурс, ініційований однією з найбільших в світі медіагруп Publicis. Компанія оголосила, що вибере 90 IT-стартапів із усього світу і надасть їм фінансування в розмірі від 100 тис. до 500 тис. EUR. Таким чином холдинг вирішив відзначити власне 90-річчя. Конкурс складався з трьох раундів відбору за участі експертів із маркетингу, комунікацій, менеджменту та технологій. Церемонія нагородження переможців Publicis 90 відбулася на VIVA Technology в Парижі (Франція).

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...