Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 20, 2020

У журнал Forbes вбудували Wi-Fi роутер

Автор:

|

Травень 09, 2013

|

Рубрика:

У журнал Forbes вбудували Wi-Fi роутер

У США випустили спеціальний номер журналу Forbes із вбудованим роутером Wi-Fi. Пристрій був розміщений у журналі корпорацією Microsoft у межах просування сервісу Office 365. Роутер міститься в пласкій картонній упаковці, вкладеній всередину видання. На упаковці зазначено спосіб роботи із пристроєм. Рекламне повідомлення пропонує читачам журналу використовувати роутер для оцінки переваг Office 365.

Пристрій виходить у мережу американського мобільного оператора T-Mobile і може надавати доступ в Інтернет на п’ять приладв протягом 15 днів. Заряду батареї вистачає на дві-три години роботи. Гаджет можна заряджати через порт micro-USB.
На порталі Slickdeals, де обговорюється кампанія, один із користувачів, які випробовували роутер, пише, що за допомогою пристрою зміг зайти лише на сайт Microsoft. Він також зазначив, що йому не вдалося під’єднати роутер до планшету Samsung.
Додамо, що подібну рекламну кампанію для Office 365, набір офісних програм для бізнесу, користуватися якими можна у браузері, Microsoft запустила й у Великій Британії. Там гот-споти Wi-Fi були встановлені в таксі, парках і в підземці.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply