У Києві встановили кнопки екстреного виклику допомоги

У Києві презентували роботу кнопок екстреного виклику допомоги. Їх почали встановлювати ще в червні ц. р. у місцях масового скупчення людей і на туристичних маршрутах, але закінчили лише у вересні. За їхньою допомогою кияни можуть негайно сповістити про подію або злочин. У кнопки також вбудовані камери, відео з яких обробляють і зберігають у ситуаційних центрах протидії загрозам столиці України.
Наразі у Києві встановлено шість таких кнопок. Виклики приймають оператори Національної поліції. Вони також визначають, куди саме необхідно спрямувати виклик: в поліцію, «швидку допомогу», рятувальникам або в комунальні служби.
«Функціонал кнопок екстреного виклику дозволяє відстежувати ситуацію навіть без виклику. Відеоспостереження і запис звуку ведуть цілодобово. Тому навіть якщо виклику немає, в разі виникнення екстреної ситуації оператор зможе на неї відреагувати. У майбутньому ми розширимо використання smart-технологій у роботі кнопок. Зокрема, вони будуть реагувати не лише на виклики, а й на різні звуки — гуркіт, звуки вибуху тощо», — наголосили в Київській міській державній адміністрації.
Як допомогти собі та своєму ближньому
Дякую, що приділяєте увагу цій дуже важливій темі. Нажаль, більшість уУкраїнці рятували світ, зокрема, і 1920 року на Віслі
Річ Посполита була ліквідована 1795 року. Тому: Сто років тому 15 серпСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Мій коментар видалено. Я це так розумію що моя присутність на цьому саСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Вважаю дії української делегації у ПАРЄ правильними по суті але не спо