Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Стилус із вібрацією від Apple

Автор:

|

Червень 14, 2012

|

Рубрика:

Стилус із вібрацією від Apple

Компанія Apple розробляє кілька стилусів, сумісних із iPhone й iPad, включаючи стилус із руків’ям, у яке вбудовано функцію зворотного зв’язку. Про це стало відомо з патентних заявок компанії. Цікаво, що інтерес до «перового» введення в Apple виник через кілька років після того, як компанія випустила на ринок iPhone, перший пристрій із сенсорним екраном, який принципово обходиться без стилуса.

У першій із двох останніх заявок описується перо зі вбудованою крихітною камерою, яка дає змогу підвищити точність управління пристроєм. Але набагато цікавішою є заявка під назвою Haptic Input Device. Стверджуючи, що, торкаючись до звичайного сенсорного екрана, користувач відчуває лише тверду поверхню, інженери запропонували оснастити функцією вібрації не сам мобільний пристрій, а перо. За задумом, стилус має отримувати сиґнали від пристрою із сенсорним екраном і вібрувати відповідним чином, щоб у користувача виникало відчуття, ніби він торкається різних об’єктів і фактур на екрані.

«Подібний пристрій уведення допоможе користувачеві спілкуватися з контентом, зображеним на екрані, і створить яскравіші та реалістичніші враження», — ідеться в патентній заявці, поданій до Бюро США з реєстрації патентів і товарних знаків (USPTO) у листопаді 2010 року. Друга заявка надійшла в Бюро того ж року. Цікаво, що дати подачі заявок означають: розробка стилусів велася ще за життя Стіва Джобса, колишнього керівника Apple, який був категорично проти таких засобів управління. Власне, ні iPhone, ні iPad не обладнані стилусом і управляються тільки за допомогою пальців. Зазначимо, що розміщення заявок у USPTO зовсім не означає, що Apple реалізуватиме запатентовані технології в комерційних продуктах.

 Іван Заторський

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply