Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 29, 2020

«Школяр-програміст» — для розвитку IT-галузі

Автор:

|

Червень 11, 2015

|

Рубрика:

«Школяр-програміст» — для розвитку IT-галузі

Школярі

У Києві, Львові, Одесі й Івано-Франківську стартувала програма «Школяр-програміст», яка надасть дітям змогу отримати повноцінну освіту програміста з міжнародними сертифікатами ще до закінчення школи. Про це повідомив Юрій Дерев’янко, народний депутат України.
«Унікальна програма «Школяр-програміст» дасть потужний поштовх розвитку IT-галузі в українській державі. Відтепер у нас є можливість ще на етапі школи відібрати здібних дітей і дати їм практичну освіту програміста», — заявив він, додавши, що щороку 4 тис. українців освоюють фах програміста, а за допомогою проекту «Школяр-програміст» це число може зрости до 30 тис.
Нардеп переконаний, що проект дозволить сформувати потужний середній клас із перспективою щорічного доходу, як мінімум, 300-400 тис. грн. За його словами, завдяки проекту можна буде збільшити приріст надходження валюти від IT-галузі в країну принаймні удвічі — з 1,5 млрд до 3 млрд USD. «До прикладу, металургія приносить Україні 6-8 млрд USD», — зазначив п. Дерев’янко.
Водночас, Сергій Іщеряков, кандидат технічних наук і автор програми, уточнив, що деякі школярі мають прийнятний рівень сприйняття абстрактних моделей, які характерні для програмування. «Ці діти вже у восьмому-дев’ятому класі сприймають інформацію так само, як студенти третього-четвертого курсів», — зауважив він.
«Після навчання за цією програмою діти зможуть отримати професійний сертифікат корпорації Oracle і навички з програмування на Google Android», — запевнив розробник. Варто зазначити, що програма буде абсолютно безкоштовною.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply