Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Сервіс персоналізації Softcube отримав 400 тисяч

Автор:

|

Квітень 21, 2016

|

Рубрика:

Сервіс персоналізації Softcube отримав 400 тисяч

Softcube

Інвестиційна компанія Digital Future інвестує 200 тис. USD на сервіс персоналізації Softcube. У цьому раунді брав участь також приватний інвестор Олексій Кузнєцов, а загальна сума угоди склала 400 тис. USD. В угоді є ще один інвестор, та позаяк зараз він перебуває на етапі закриття угоди, то назветься пізніше. Проект отримує інвестиції під розвиток продажів на західному ринку, а також на розвиток бізнесу, маркетинг і стратегічне планування.

Softсube — український аналітичний сервіс, що обробляє різнорідні дані про покупців із метою задовольнити їхні запити. У Softcube — троє засновників. Олег Лісовий і Олег Бородай стояли біля самих витоків компанії, коли 2012 року покинули корпоративну кар’єру заради власного бізнесу. Потім до команди приєднався математик Роман Захаров. Вони вирішили робити Big Data-стартап, де можна було застосувати свої знання та досвід в електронній комерції.
Із того часу команда займаються розробкою сервісів персоналізації для електронної комерції. Саме такі сервіси на основі Big Data визначають, що показувати того чи іншого відвідувача інтернет-крамниці в рекомендаційному блоці.
За словами п. Лісового, питання про залучення інвестицій перед стартапом не стояло, оскільки Softcube має намір швидко й інтенсивно рости. Питання було тільки в тому, хто може стати партнером компанії. Позаяк Digital Future надає не тільки кошти, але й експертизу, вирішили працювати з нею.
У Digital Future спостерігали за стартапом цілий рік, мало не проінвестували його влітку 2015-го. «Тоді ми вважали ризики занадто високими й вирішили почекати ще якийсь час. Хлопці зіткнулися з реальним життям, успішно пройшли цей етап, вижили. Більше того, вони змогли вийти в плюс, змінивши свою бізнес-модель із В2С на В2В, тобто пішли в сегмент corporate. Те, що вони роблять, — унікальне», — вважає Олексій Вітченко, CEO компанії.

Ольга Карпенко, Ain.ua

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply